Мета:Вавилон

This page is a translated version of the page Meta:Babylon and the translation is 100% complete.
Other languages:
Globe of letters.png
НОВИЙ ВАВИЛОН
портал/дошка оголошень перекладачів Вікімедіа
Вавилон — портал і дошка оголошень перекладачів Мета-вікі. Основні дискусії щодо перекладів відбуваються на сторінці обговорення.

Спілкування

Автоматично створений список віх запитів на переклад на Мета-вікі за новою системою (див. Допомога з розширенням перекладу).

Прямі посилання:

Запишіться перекладачем

Питання перекладу в проектах Вікімедіа

Переклад тижня

Переклад тижня на Мета-вікі — це проект, спрямований на додавання статей до Вікіпедій , де вони відсутні, шляхом перекладу їх з інших мов.

Вікіправопис

Всупереч тому, що можуть думати перекладачі ;-), деякі речі не завжди можна перекладати. Саме тому й був створений проект Вікіправопис, — для того, аби уникнути помилкової передачі власних назв та місцевих варіантів імен. Вікіправопис — це міжпроектний та багатомовний вікіпроект. Будь ласка, допоможіть з перевіркою перекладів повідомлень для описів редагування Вашою мовою на сторінці Вікіправопис. І сміливо беріть участь!

Великі літери на сторінках Вікісловника

Різні мови мають різні правила щодо того, де слід вживати великі літери. Наприклад, в англійській мові назви місяців та більшість слів, які є назвами посад працівників, завжди починаються з великої літери, тоді як французькою мовою їх записують з малої. Більшість мовних версій Вікісловника тепер розрізняють великі та малі літери в назвах відповідних сторінок. Тож Вікісловник повинен знати, які правила стосовно вживання великих літер має кожна мова. Будь ласка, допоможіть завершити таблицю вживання великих літер!

Вікіпроект:Переклад у Вікіджерелах

Нова ініціатива з координації між різними мовними версіями Вікіджерел з метою збору старих та створення нових перекладів тих оригінальних текстів, які досі ще не були перекладені або мали виключно переклади, захищені авторським правом тощо.

Про локалізацію

Інформацію про локалізацію як для перекладачів, так і для розробників, можна знайти на сторінці про локалізації на MediaWiki.org.

Ви можете прочитати деякі корисні підказки у блозі Аміра.

Довготривала стратегія перекладу

Ви можете перечитати й обговорити ідеї щодо того, як працювати з перекладами, на сторінці Стратегії перекладу.