Оголошення про фінальну стадію створення єдиних облікових записів (SUL)

This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement and the translation is 100% complete.
Останні новини щодо цього оновлення можна дізнатися на сторінці mw:SUL finalisation.

У рамках нашої постійної діяльності зі створення нових і кращих інструментів для наших користувачів (як, наприклад, сповіщення між різними вікі), команда розробників Вікімедіа вносить деякі зміни в роботу облікових записів. Щоб підтримати ці зміни, користувачі повинні всюди мати однакове ім'я користувача. Це забезпечить їм доступ до нових можливостей для кращого редагування й обговорення, а також дасть гнучкіший доступ до інструментів. Одна з обов'язкових передумов цього полягає в тому, що облікові записи всіх користувачів мають бути унікальними в усіх 900 вікі Вікімедіа.

На жаль, деякі облікові записи зараз не є унікальними в усіх вікі-проектах і є конфлікти з іншими користувачами з однойменними обліковими записами. Щоб упевнитися, що всі користувачі зможуть працювати у вікі-проектах Вікімедіа й надалі, ми будемо перейменовувати деякі облікові записи, додаючи «~» й назву їх вікі на кінці імені користувача. Це відбудеться у квітні 2015. Наприклад, користувача з іменем «Приклад» в українському Вікісловнику, буде перейменовано на «Приклад~ukwiktionary».

Усі облікові записи працюватимуть, як і раніше, і у всіх їхніх попередніх редагуваннях буде вказано їхнє авторство. Однак користувачам з перейменованими обліковими записами (з якими ми будемо зв'язуватись індивідуально) доведеться використовувати нове ім'я користувача для входу до системи.

Можливість локального перейменування користувачів було вилучено з метою запобігти переходу облікових записів, що були глобальними, у статус неприєднаних. У випадку, якщо користувачам не подобається їх нове ім'я користувача, вони можуть подати запит на перейменування за допомогою сторінки Special:GlobalRenameRequest у їх локальній вікі або подати запит на подальше перейменування свого облікового запису тут на Мета-вікі.

Див. також