اعلان پروسهٔ ورود با یک نام کاربری

This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement and the translation is 100% complete.

برای کسب اخبار بروز در زمینه پیشرفت این رخداد لطفا mw:SUL finalisation را ببنید. گروه توسعه‌دهندگان بنیاد ویکی‌مدیا در حال ایجاد تغییراتی در نحوه کارکرد حساب‌های کاربری بعنوان بخشی از تلاش های مداوم بمنظور ارائه ابزارهای جدید و بهتر (از جمله پیام‌های بین چند ویکی) به کاربران اند. برای پشتیبانی از این تغییرات هر یک از کاربران باید برای ورود به تمامی ویکی ها نام کار بری واحدی داشته باشد. این کار به کاربر امکانات تازه ای در جهت بهسازی ویرایش و بحث داده انعطاف بیشتری در استفاده از ابزارها به کاربران می دهد. یکی از پیش شرط های تحقق این مهم این است که هر کاربر برای استفاده از تمامی ۹۰۰ ویکی پروژه ویکی‌مدیا یک حساب کار بری واحد داشته باشد.

متاسفانه، بعضی نام‌های کاربری در حال حاضر در تمامی پروژه‌های ویکی‌مدیا یکتا نیستند، و این باعث می‌شود که با دیگر کاربران در ویکی‌های دیگر دچار تداخل شوند. برای اینکه مطمئن شویم که این گروه از کاربرها در آینده هم به ویکی‌های ویکی‌مدیا دسترسی خواهند داشت، نام‌های کاربری تعدادی از آن‌ها را با ~ و نام ویکی آن‌ها در پایان تغییر خواهیم داد. این رخداد در آوریل ۲۰۱۵ انجام خواهد شد" ، نام کاربری شما به "مثال~fawikinews " تغییر خواهد یافت.

تمامی حساب‌های کاربری به‌ همان شکل قبلی به کار خود ادامه خواهند داد و همه ویرایش‌ها متعلق به همان حساب کاربری خواهندبود. با این حال کاربرانی که نام کاربریشان تغییر کرده‌است (که این شخصا به اطلاعشان خواهد رسید) باید با نام کاربری جدید وارد سیستم شوند.

پس از آن دیگر امکان تغییر نام کاربری فقط یه صورت سراسری ممکن خواهد بود؛ تغییر نام کاربری به صورت محلی از کار خواهد افتاد—زیرا نام‌های کاربری باید در کل ویکی‌های ویکی‌مدیا یکتا باشند—بنابراین این ابزار از ابزارهای کاری دیوان‌سالاران برداشته خواهد شد. پس از انجام این کار کاربران همچنان قادر خواهند بود از طریق فراویکی درخواست تغییر نام کاربری‌شان را بدهند.

همچنین ببینید