جمع‌آوری کمک مالی/ترجمه/صفحه فرود و پیام‌های بالای صفحه

This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Landing Page and Banner messages and the translation is 100% complete.
Banners round one
 1. لطفا کمک کنید
 2. هم‌اکنون بخوانید
 3. لطفا بخوانید:
  یک درخواست شخصی از
  جیمی ویلز بنیان‌گذار ویکی‌پدیا
 4. ویکی‌پدیا یک موسسه غیر انتفاعی است، اما ۵امین وبگاه پربازدید در دنیا می‌باشد، به ۴۵۰ میلیون کاربر در ماه سرویس می‌دهد. برای حفظ استقلال خود، ما هرگز تبلیغات را در وبگاه جای نمی‌دهیم.
  گوگل و یاهو تعداد زیادی کارمند و سرور دارند. ما حدود ۸۰۰ سرور و ۱۵۰ کارمند داریم.
  اگر هر کسی که این را می‌خواند $5 کمک کند، ما فقط به یک جمع‌آوری کمک مالی در سال نیاز داریم. لطفا کمک کنید تا ویکی‌پدیا رایگان بماند.
 5. ویکی‌پدیا یک موسسه غیر انتفاعی است، اما ۵امین وبگاه پربازدید در دنیا می‌باشد، به ۴۵۰ میلیون کاربر در ماه سرویس می‌دهد. برای حفظ استقلال خود، ما هرگز تبلیغات را در وبگاه جای نمی‌دهیم.
  گوگل شاید نزدیک به ۱ میلیون سرور داشته‌باشد. یاهو حدود ۱۲۰۰۰ کارمند دارد. ما حدود ۸۰۰ سرور و ۱۵۰ کارمند داریم.
  اگر هر کسی که این را می‌خواند $5 کمک کند، ما فقط به یک جمع‌آوری کمک مالی در سال نیاز داریم. لطفا کمک کنید تا ویکی‌پدیا رایگان بماند.
Banners and LP's Round 2
 1. یک درخواست شخصی از طرف ویراستاری ویکی پدیا
 2. یک درخواست شخصی از طرف ویراستاری ویکی پدیا
 3. میانگین کمک مالی
 4. ویکی پدیا غیر انتفاعی است با این حال با ۴۵۰ میلیون کاربر ماهیانه پنجمین وب سایت پر مراجعه جهان است. ما هم مثل هر وبسایت پر مراجعه دنیا هزینه هائی داریم، هزینه نگهداری سرورها، برق، برنامه نویسی، کارکنان و کمکهای حقوقی
  برای حفظ استقلال خود هیچگاه آگهی منتشر نمی کنیم. هیچ اعتبار دولتی را نمی پذیریم و کار خود را با هدایای مردم پیش می بریم که رایج ترین مبلغ آن ۵ دلار و میانگین هر اهداء ۳۰ دلار است.
  اگر هر خواننده این درخواست ۵ دلار اهدا می کرد کار گرد آوری پول مورد نیاز ویکی پدیا یکساعته به پایان می ر سید. لطفا کمک کنید تهیه پول را فراموش کرده سر فعالیت های خود در ویکی پدیا باز گردیم.
 5. اگر هر خواننده در حد قیمت یک ساندویچ پرداخت می کرد گرد آوری پول مورد نیاز ویکی پدیا کار یک ساعت بود. لطفا دست ما را بگیرید تا تهیه پول را فراموش کرده به تلاشهای خود در ویکی پدیا بر گردیم.
Privacy policy notice
 1. با کمک مالی خود، شما اطلاعات خود را با بنیاد ویکی‌مدیا، بنیاد غیرانتفاعی که میزبانی ویکی‌پدیا و دیگر پروژه‌های ویکی‌مدیا را بر عهده دارد، و همچنین سرویس‌دهندهٔ اینترنتی آن و هر کسی که در آن در سیاست کمک مالی ما نام برده شده‌است به اشتراک می‌گذارید.
 2. ما اطلاعات شما را نه فروخته و نه معامله می‌کنیم. برای اطلاعات بیشتر سیاست کمک مالی را بخوانید <http://wikimediafoundation.org/wiki/Donor_policy/en>.
Where your donation goes box text
 1. کمک‌های شما به کجا می‌رود
 2. تکنولوژی: سرور، پهنای باند، تعمیرات، توسعه. ویکی‌پدیا ۵امین وبگاه پربازدید در دنیا است، و هزینهٔ آن بخش کوچکی از هزینه‌ای است که وبگاه‌های همانند آن می‌کنند.
 3. افراد:دیگر ۱۰ وبگاه برتر هزاران کاربر دارند. ما ۱۴۰ کاربر داریم، همین باعث می‌شود که کمک شما سرمایه‌گذاری بزرگی برای یک موسسهٔ غیر انتفاعی با بازدهی بالا باشد.