Fundraising 2012/Překlad/Landing Page a texty na Banner

This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Landing Page and Banner messages and the translation is 88% complete.
Banners round one
 1. Pomozte prosím
 2. Přečíst
 3. Prosím čtěte:
  Osobní výzva od
  zakladatele Wikipedie Jimmyho Walese
 4. Wikipedie je nezisková, ale také je pátou nejnavštěvovanější webovou stránkou na světě, celkem ji každý měsíc používá 450 milionů lidí. Z důvodu ochrany naší nezávislosti nechceme nikdy spustit reklamu.
  Google a Yahoo mají tisíce serverů a zaměstanců. My máme okolo 800 serverů a 150 zaměstnanců.
  Pokud by každý, kdo si tuto zprávu přečetl, daroval 5 USD, museli bychom získávat peníze jen jeden den v roce. Prosím darujte, abyste udrželi Wikipedii svobodnou.
 5. Wikipedie je nezisková, ale také je pátou nejnavštěvovanější webovou stránkou na světě, celkem ji každý měsíc používá 450 milionů lidí. Z důvodu ochrany naší nezávislosti nechceme nikdy spustit reklamu.
  Google má téměř milion serverů. Yahoo má okolo 12 000 zaměstnanců. My máme 800 serverů a 150 zaměstnanců.
  Pokud by každý, kdo si tuto zprávu přečetl, daroval 5 USD, museli bychom získávat peníze jen jeden den v roce. Prosím darujte, abyste udrželi Wikipedii svobodnou.
Banners and LP's Round 2
 1. A personal appeal from a Wikipedia editor
 2. A personal appeal from a Wikipedia editor
 3. average donation
 4. Wikipedie je nezisková, ale je to pátý nejnavštěvovanější web na světě. S 450 milióny uživatelů měsíčně máme stejné náklady jako ostatní velké weby: servery, elektřinu, nájem, programy, personál a právní pomoc.
  Abychom ochránili svoji nezávislost, nikdy nespustíme reklamy. Nepřijmeme vládní příspěvky. Žijeme z darů: nejčastější je ve výši 5 dolarů, průměr je zhruba 30 dolarů.
  Pokud by každý, kdo tohle čte, věnoval pět dolarů, mohli bychom tuhle kampaň skončit během hodiny. Prosíme, pomozte nám zapomenout na získávání peněz a vrátit se zase k Wikipedii.
 5. Pokud by každý, kdo tohle čte, věnoval peněžní hodnotu sendviče, mohli bychom tuhle kampaň skončit během hodiny. Prosíme, pomozte nám zapomenout na získávání peněz a vrátit se zase k Wikipedii.
Privacy policy notice
 1. Darováním udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů nadaci Wikimedia Foudation – neziskové organizaci, která spravuje Wikipedii a ostatní projekty nadace – a současně také dalším pomocným složkám v USA a v jiných zemích, dle našich zásad ochrany soukromí dárců.
 2. Neprodáváme nebo nevyměňujeme žádné informace o Vás. Pro další informace navštivte <http://wikimediafoundation.org/wiki/Donor_policy/en>.
Where your donation goes box text
 1. Kam jdou Vaše dary
 2. Technologie: servery, připojení, údržba, vývoj. Wikipedie je pátá nejnavštěvovanější webová stránka na světě a pro svůj provoz potřebuje jen zlomek toho, co ostatní velké webové stránky.
 3. Lidé: Ostatní webové stránky z TOP 10 mají tisíce zaměstnanců. My máme 150 zaměstnanců, udělejte ze svého daru báječnou investici do vysoce efektivní neziskové organizace.