Lietotāja ielogošanās pabeigšanas paziņojums/Privāts paziņojums

This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement/Personal announcement and the translation is 62% complete.
Outdated translations are marked like this.

Jūsu konts taps pārsaukts

Sveiki,

Vikipēdijas attīstītāju komanda ir veikusi dažas izmaiņas kontu darbībā, lai būtu iespējams vēl labāk izmantot sistēmas iespējas, kas saistās ar starpviki fukcijām. Šīs izmaiņas nozīmē, ka Jums turpmāk būs viens lietotājvārds jebkurā no mūsu sistēmām. Tas palīdzēs piedāvāt vairāk wiki līdzekļus ērtākam darbam. Tomēr viens no blakusefektiem ir tāds, ka tagad lietāja konta vārdam jābūt unikālam visās 900 Wikimedia wiki. Papildus informācija - the announcement.

Diemžēl Jūsu lietotājvārds konfliktē ar {{subst:PAGENAME}}. Lai nodrošinātu, ka Jūs abi varat turpmāk izmantot Wikimedia wiki, mēs mainīsim Jūsu lietotājvārdu uz {{subst:PAGENAME}}~{{WIKI}}. Tas notiks 2013. gada augustā, vienlaicīgi ar daudziem citiem lietotājiem.

Jūsu konts darbosies kā iepriekš, saglabājoties konta vēsturei, tomēr ielogojoties Jums būs jāievada jaunais lietotājvārds. Ja Jūs neapmierina Jūsu jaunais lietotājvārds Jūs varat pieprasīt tā nomaiņu izmantojot šo formu.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām

Yours,
Keegan Peterzell
Community Liaison, Wikimedia Foundation