Мета:Адміністратори перекладу

This page is a translated version of the page Meta:Translation administrators and the translation is 75% complete.
Outdated translations are marked like this.
Shortcut:
WM:TA
Ця сторінка містить інформацію про адміністраторів перекладу Мета-вікі. Планується деяке розширення правил та технічної реалізації деяких рішень.

Адміністратори перекладу визначають, яка сторінка потребує перекладу з використанням перекладацького функціоналу, що є частиною розширення Translate. Крім цього, лише вони можуть вилучати перекладені сторінки, створені з допомогою цього розширення.

Адміністратори Мети можуть додати (і вилучити) себе з цієї групи, якщо вони мають бажання допомагати іншим користувачам або потребують цього і знають, як це робиться (бо прочитали документацію і, за можливості, протестували: Мета не є пісочницею, а перекладачі — не іграшки). Також, будь-який користувач може подати запит на це право (за умови виконання тих же вимог) до локальних бюрократів на сторінці Запитів на статус адміністратора. Бюрократи мають можливість забирати цей прапорець.

Див. також

  • Вавилон — основний перекладацький портал та дошка оголошень для перекладачів та адміністраторів перекладів на Мета-вікі, або для запитів на відсутні переклади.

Документація

Спеціальні службові сторінки у цій вікі