Мета:Бюрократи

This page is a translated version of the page Meta:Bureaucrats and the translation is 100% complete.
Shortcut:
WM:B
Ця сторінка надає інформацію про бюрократів Мета-вікі і встановлює відповідні правила.

Бюрократи — це користувачі Мета-вікі, що мають технічну змогу виконувати такі дії:

Щодо надання користувачам будь-яких прав, вони зв'язані правилами і консенсусом , таке рішення має відображати бажання спільноти, зазвичай після успішного запиту на сторінці запитів на права.

Адміністратори , що були активними впродовж останніх 6 місяців можуть подавати запит на статус бюрократа тут. Бюрократи мають впевнюватись, що правила ботоводства дотримуються, надаючи користувачеві статус бота. Вони мають бути умілими суддями, що представляють консенсус, і за запитом та доступними словами пояснювати причини своїх дій.

Бюрократи не можуть надавати наступні рівні прав доступу (вони не можуть зробити приховувачем чи CheckUser policy|чек'юзером). Ці можливості мають лише стюарди – мала багатомовна група користувачів, що обслуговує усі проекти Вікімедіа. Стюардів обирають щорічно; для детальнішої інформації див. Steward requests/Permissions.

Вимоги

Адміністратори можуть подати запит права бюрократа на Меті якщо вони:

  1. Активні на Меті з більш ніж 150 редагувань/журнальних дій (після отримання прав адміністратора і не рахуючи особистий простір) за останні шість місяців.
  2. Користувача схвалять два поточні бюрократи після того, як він чи вона номінується на Meta:Requests for adminship.
  3. Жодних заперечень не прозвучить за 24 години після того, як кандидат номінується на Meta:Requests for adminship. Якщо заперечення будуть, повинна пройти коротка дискусія, яку через 48 годин закриє бюрократ, що не брав у ній участі, проаналізувавши чи проблеми дійсні чи ні. Якщо проблему буде консенсусно визнано дійсною, користувач повинен номінуватись через заявку на статус бюрократа і тижневе обговорення — за процедурою, аналогічною до процедури обрання адміністратора, і отримати необхідну підтримку, щоб стати бюрократом.

Див. також