This page is a translated version of the page Meta:Bureaucrats and the translation is 75% complete.
Outdated translations are marked like this.
Shortcut:
WM:B
Šiame puslapyje pateikiama informacija apie Metaviki biurokratus ir aprašomos jiems taikomos taisyklės.

Biurokratai yra Metaviki vartotojai, turintys šias teises:

Suteikdami vartotojams bet kokias teises, jie yra saistomi taisyklių ir susitarimo . Jų sprendimas turėtų atspindėti bendruomenės pageidavimus bei išreikštą prašymą išduoti leidimus.

Administratoriai , kurie buvo aktyvūs bent pastaruosius 6 mėnesius, čia gali kreiptis dėl biurokrato statuso. Tikimasi, kad suteikdami vartotojui roboto statusą, biurokratai užtikrins, kad būtų laikomasi robotų politikos. Tikimasi, kad biurokratai sugebės pasiekti bendrą sutarimą, o paprašyti, tinkamai paaiškins savo sprendimus.

Biurokratai neturi galimybės suteikti aukštesnio lygio prieigos (jie negali suteikti teisių prižiūrėtojams arba naudotojų tikrintojams ). Šias galimybes turi tik valdytojai - maža daugiakalbė grupė, besidarbuojanti visuose Vikimedijos projektuose. Valdytojai renkami vieneriems metams; daugiau sužinosite apsilankę Steward requests/Leidimai.

Reikalavimai

Administratoriai gali prašyti biurokratų teisių Metoje, jeigu jie:

  1. Metoje atliko 150 administratoriaus veiksmų per pastaruosius 6 mėn. (neskaičiuojant jūsų pačių redakcijos puslapių).
  2. Vartotojas patvirtinamas dviejų biurokratų po to, kai jis ar ji pasiūlo save Meta:Requests for adminship.
  3. Negalima pareikšti prieštaravimų per pirmąsias 24 val. po to, kai administratorius pateikia Meta:Requests for adminship. Visgi, jei iškyla prieštaravimų, turėtų būti pradėta trumpa diskusija, kurioje po 48 val. nedalyvaujantis biurokratas ją uždarys ir išanalizuos. Tada jis nusprendžia, ar prieštaravimai yra pagrįsti. Jei prieštaravimai laikomi pagrįstais, kandidatas turi dar kartą registruotis pagal RfB procedūrą, kad gautų biurokrato statusą. Kaip ir RfA, ši registracija trunka vieną savaitę.

Taip pat žiūrėkite