Заблокований користувач

This page is a translated version of the page Blocked user and the translation is 100% complete.

Заблоковані користувачі — це користувачі, які не можуть редагувати сторінки, перейменовувати сторінки, створювати сторінки, а також виконувати інші дії користувачів з додатковими правами. Адміністратори або інші користувачі з доступом до інтерфейсу блокування та розблокування, будучи заблокованими, не можуть блокувати, ані розблоковувати інших (крім самих себе).

Заблоковані користувачі можуть переглядати і змінювати свій список спостереження. Залежно від налаштувань блокування, де це можна також обмежити, заблоковані користувачі зазвичай можуть редагувати свої власну сторінку обговорення і/або відправляти електронну пошту за допомогою сторінки Спеціальна:Лист користувачеві (тільки для зареєстрованих користувачів).

Адміністратори і стюарди можуть блокувати користувачів (незареєстрованих чи авторизованих). Глобальні адміністратори також можуть блокувати учасників у тих вікі, які входять до спеціального службового списку вікі, де дозволено втручання глобальних адміністраторів. Адміністратори чи інші користувачі з доступом до інтерфейсу блокування/розблокування можуть або не можуть блокувати чи розблоковувати інших або себе після блокування, це залежить від налаштувань конкретної вікі.

Див. також