Zablokovaný uživatel

This page is a translated version of the page Blocked user and the translation is 60% complete.
Outdated translations are marked like this.

Blokovaní uživatelé jsou uživatelé, kterým není umožněno upravovat stránky, nahrávat soubory, přemisťovat stránky, vytvářet stránky ani provádět další akce, k nimž by je případně opravňovala další uživatelská práva. Správci nebo další osoby s přístupem k blokovacímu a odblokovacímu rozhraní nesmí blokovat ani odblokovávat jiné (kromě sebe sama), pokud jsou blokováni.

Blokovaní uživatelé mohou i nadále vidět a upravovat své seznamy sledovaných stránek; na většině wiki (ale ne na všech) mohou dále editovat své diskusní stránky a/nebo posílat e-maily prostřednictvím Special:EmailUser (pouze registrované účty), pokud jim to nebylo výslovně zakázáno. Správci a stevardi mohou blokovat uživatele (neregistrované nebo registrované ). Globální správci mohou také blokovat uživatele na těch wiki, které byly zahrnuty do výběru globálního správce.

Administrators and Stewards can block users (unregistered or logged in). Global sysops can also block users on wikis opted in to the global sysop wikiset. Administrators or others with access to the blocking and unblocking interface may, may not, be able to block or unblock others or themselves while blocked, depending on the configuration of the wiki.

Viz též