Гранти:Комітети

This page is a translated version of the page Grants:Committees and the translation is 95% complete.
Регіональні комітети фінансування

Важливим аспектом програм фінансування Фонду Вікімедіа є роль, яку відіграють волонтерські комітети у наданні рекомендацій та підтримки заявників, а також у прийнятті рішень щодо розподілу коштів руху. На основі рекомендацій стратегії руху ми підтримуємо комітети, які дають можливість спільнотам у кожному регіоні та тематичним експертам відігравати центральну роль у визначенні пріоритетів та розподілі коштів на конкретні типи ініціатив. Кожен з цих процесів значно виграє від наявного досвіду, нових ідей та обізнаності щодо необхідних навичок та обставин для місцевих спільнот.

У нас є сім регіональних комітетів, які керують нашими процесами участі. Для отримання додаткової інформації про кожен регіональний комітет, будь ласка, перегляньте відповідну регіональну сторінку::

Стипендії та вигоди

  • Стипендія: Члени регіонального комітету для компенсації витрат на участь можуть отримувати стипендію в розмірі $100 кожні 2 місяці. Стипендії можуть бути використані для оплати догляду за дітьми, інтернету, транспорту та інших витрат, які роблять можливим волонтерство.
  • Можливості для розвитку навичок: Члени регіонального комітету матимуть доступ до можливостей розвитку навичок, включаючи тренінги на такі теми, як трансформація конфліктів та ненасильницьке спілкування. Виконуючи завдання, члени комітету також навчатимуться на практиці.

Інші комітети фондів

Політики й настанови

Відкриті конкурси комітетів

Див. також