Комітет з приєднання

This page is a translated version of the page Affiliations Committee and the translation is 92% complete.
Outdated translations are marked like this.
Скорочення:
AffCom,
AC

Комітет з приєднання дає поради та рекомендації стосовно визнання та існування афіліатів руху Вікімедіа.

Контакти:
AffCom(_AT_)lists.wikimedia.org
Twitter@WikimediaAffCom
Facebook@WikimediaAffCom
Комітет з приєднання (попередня назва Комітет відділень) — комітет спільноти Вікімедіа, якому довірено надавати поради Раді повірених у питаннях схвалення нових афіліатів руху: національних і субнаціональних відділень, тематичних організацій і груп користувачів.

Комітет було створено 15 січня 2006 року резолюцією Ради повірених, одночасно з деякими іншими комітетами Вікімедіа. Його початкові повноваження включали координацію розвитку регіональних відділень Вікімедіа, — які на той момент були на початковій стадії організації, — а також сприяння комунікації відділень між собою та між відділеннями і Фондом Вікімедіа.

У 2012 в результаті дискусії в спільноті та резолюції Піклувальної ради, сферу дії Комітету було поширено на тематичні організації та групи користувачів. Відповідно до резолюції Комітет розробив проект положення, яке було офіційно затверджене Радою у серпні, чим завершивши перетворення на Комітет з приєднання.Процес роботи Комітету з приєднання (PDF-презентація 2012 року)

Комітет з приєднання відповідальний за надання рекомендацій Раді повірених з питань визнання, затвердження та існування афіліатів руху Вікімедіа, а також за допомогу у їх створенні. Іншими словами, Комітет допомагає вікімедійцям з усього світу самоорганізуватися у регіональні відділення, тематичні організації або групи користувачів та отримати офіційне визнання від Фонду Вікімедіа.

Ми можемо наставляти вас у процесі заснування вашої організації, допомагаючи з підготовкою статуту, відповідаючи на запитання про те, що Фонд очікує від відділу, надаючи допомогу і поради у вирішенні загальних технічних, питань, пов'язаних із торговою маркою чи адміністративних питань і створенням спільноти, а також — за необхідності — надаючи обмежену фінансову підтримку для започаткування вашої діяльності (покриття вартості реєстрації, вартості запуску перших проектів і т.д.).

Якщо ви зацікавлені у контакті з локальними потугами у вас на місці, сміливо зв'язуйтеся з нами будь-яким способом з перелічених нижче, і ми будемо раді налагодити ваші контакти з потрібними людьми.


Щоб отримати більше інформації, див. Комітет з приєднання/Члени.

The Affiliates Committee comprises volunteers selected for their enthusiasm and their skills in community organising, cross-cultural communication, reviewing bylaws, and providing governance advice for emerging organisations. There are currently ten voting members with terms of two years each; the terms are arranged so that half of the seats are up for election every year.

Voting members of the Committee are helped by an unspecified number of non-voting advisers, either appointed by the Board of Trustees (known as Board liaisons) or by the Committee itself. Advisers provide the Committee with on-the-ground experience, language skills, and governance advice, and are able to take part in discussions on an internal wiki and a non-public mailing list.

Certain Wikimedia Foundation staff members are also actively present on the Affiliations Committee's non-public mailing list and internal wiki acting as liaisons and providing insight and advice when needed. They are not formal members of the committee, and are present at the request of the Wikimedia Foundation and with permission from voting members of the committee.

All members of the Wikimedia Foundation Board of Trustees have access to the Affiliations Committee's internal wiki.

If you'd like to be a voting member of the Committee, please leave a note on the talk page, and you'll be notified when seats become available. The next selection is scheduled for the mid of 2021, with new members joining the Committee in July, 2021. New members and advisers may be added by the end of 2021, as well.

Voting members
Photo Name Languages Location (time zone) Term ends Role
1 Jeffrey Keefer en-N, fr-2 United States, North America (UTC-4/UTC-5) December 31, 2023 Acting голова
2 Mehman Ibragimov ka-N, ru-N, tr-N, az-N, en-3 Georgia, Eastern Europe (UTC+4) December 31, 2023 секретар; Acting віце-голова
3 Suyash Dwivedi hi-N, en-3, sa-2 India, South Asia (UTC+05:30) December 31, 2023 скарбник; Acting віце-голова
4 Başak Tosun tr-N, en-5 Turkey, Eastern Europe (UTC+3) December 31, 2023
5 Joy N. Y Agyepong en-N, tw-N, ak-N Ghana, Africa December 31, 2023
6 Wojciech Pędzich pl-N, en-4 Poland, Europe (UTC+1) December 31, 2023
7 Benoît Prieur fr-N France, Europe (UTC+1) December 31, 2023

Non-voting members

Able to access the committee's non-public mailing list.

Community advisor
Adviser Languages Location (time zone) Term end Notes
Maor Malul es, en-5, lad-4, pt-4, de-3, he-3, ca-3, af-2, guc-2, tr-2 Israel, Western Asia (UTC+2) 31 грудня 2023
Mardetanha az-N, fa-N, en-3, tr-2 Iran, Western Asia (UTC+3.30) 30 червня 2023
Houcemeddine Turki aeb-N, ar-4, fr-4, en-3 Tunisia, North Africa (UTC+1) 30 червня 2023
Aleksey Chalabyan hy-N, en Armenia, Eastern Europe (UTC+4) 31 грудня 2023
Board Liaisons
Liaison Languages Location (time zone) Term end Notes
Shani Evenstein Sigalov Israel, Western Asia (UTC+2)
Nataliia Tymkiv
Lorenzo Losa
Staff Liaisons
Photo Name Languages Location (time zone) Role
1   Dumisani Ndubane ts-N, en-4 South Africa (UTC+2)
2   Manavpreet Kaur pa-N, en-4, hi-3, fr-2 Punjab, India, Asia (UTC+5:30)
3 Nahid Sultan bn-N, en-3, bpy-1.05, hif-1, as-1 Bangladesh, South Asia (UTC +6) Trust & Safety
4 Charles Roslof en-N United States, North America (UTC-8/UTC-7) Legal
5 Stephen LaPorte en-N United States, North America (UTC-8/UTC-7) Legal  • Найкращий спосіб зв'язатися з Комітетом — це написати на електронну пошту affcom lists.wikimedia.org; будь ласка, майте на увазі, що Комітет може інколи повільно відповідати на листи, тому якщо ви не отримали відповіді через певний період часу, просто надішліть нагадування.
  • Ви можете зафоловити або твітнути нашу сторінку Комітету у Twitter: @WikimediaAffCom
  • Ви можете підписатися та/або написати у Комітет у Facebook: @WikimediaAffCom
  • Також ви можете зв'язатися безпосередньо з членами Комітету, клацнувши на їх ніки у стрічці часу вгорі; сміливо використовуйте сторінки обговорення на електронні адреси для будь-яких запитань, що пов'язані з відділеннями, тематичними організаціями або групами користувачів.
  • Ви можете також домовитися про телефонний дзвінок (через Skype або Google Hangout) з членами Комітету.