Bağış 2012/Çeviri/Srikeit&Noopur Appeal

This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Srikeit&Noopur Appeal and the translation is 100% complete.

1

Giderlerin azaltılmasına yönelik kampanya kapsamında, patent ofisinin tümüyle kapatılabileceği yetkililer tarafından önerildi. Bu bütün mümkün buluşlar hali hazırda icat edildi demekti.

Hepimiz bunun nasıl sonuçlandığını biliyoruz!

Bugün, Wikipedia'da yazılmış 22 milyon madde görüldüğünde, insanlar yazılması gereken herşey hali hazırda yazıldı diye düşünüyor. Fakat daha çok yapılacak iş var.

Benim adım Srikeit, Noopur'un arkadaşıyım. Dünyadaki en kalabalık genç kuşağın üyeleriyiz. Gerçekten de Hindistan'ın 1.2 milyarlık nüfüsunun yarı dan fazlası 25 yaşın altındadır. Bizim kuşağımız daha iyi eğitimden, daha yüksek okur yazar oranından ve yaygın internet erişiminden faydalanmaktadır. Dünya değişmekte, ve biz buna katkı sağlamaktayız. Ama hala yapacak başarılacak çok şey var.

Hayranlık uyandırıcı proje --Wikipedia-- vasıtasıyla, dünyanın bilgisini Hindistana ve Hindistan'ın bilgisini de dünyaya eriştirebiliyoruz.

Lütfen Wikipedia'nın gelişmesi için bağış yapın her nekadar yapabilirseniz. Daha yapılacak çok iş var.

Bio

Srikeit Mumbai' de yaşamakta ve bir reklam ajansında çalışmaktadır. Noopur Sinema Çalışmaları dalında doktorasını yapmaktadır. Beş yıldır arkadaş olan Noopur ve Srikeit'in arkadaşlık bağı Srikeit Noopur'u Wikipedia'la tanıştırdığından beri iyice kuvvetlenmiş. Beraberce arkadaşlarını, sınıf ve iş arkadaşlarını eğitmek ve wikipedia'ya katkı sağlamak için uğraşıyorlar.