جمع آوری کمک‌مالی ۲۰۱۲/ترجمه/درخواست سریکایت و نوپور

This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Srikeit&Noopur Appeal and the translation is 100% complete.

1

در کمپینی برای کاهش هزینه، مسئولین وقت درخواست کردند که این دفتر باید بسته شود. با توجه به اینکه هر چه که بوده اختراع و پتنت شده‌است.

همهٔ ما نتیجهٔ این اقدام را می‌دانیم!

امروز، مردم ۲۲ میلیون مقالهٔ ویکی‌پدیا را می‌بینند و فکر می‌کنند که در مورد همه چیز مقاله نوشته شده‌است. ولی این واقعیت ندارد. هنوز خیلی کار باید انجام شود.

من سریکایت هستم و دوستم نوپور نام دارد. ما عضوی از یکی جوان‌ترین نسل جوامع دنیا هستیم. در واقع بیش از نیمی از جمعیت ۱.۲ میلیاردی هند را جوانان زیر ۲۵ سال تشکیل می‌دهند.

نسل ما از تحصیلات بهتر، سواد بیشتر و دسترسی گسترده به اینترنت بهره می‌برد. دنیا در حال تغییر است و در حال کمک به این تغییر هستیم. اما هنوز تا موفقیت راه درازی در پیش داریم.

از طریق این پروژهٔ شگفت‌انگیز -- ویکی‌پدیا -- ما می‌توانیم دانش بشری را به هند انتقال دهیم. و از طرفی دیگر دانش هند به دنیا.

لطفا، هر چقدر که توانتان است، برای کمک به رشد ویکی‌پدیا، کمک مالی کنید. ما هنوز راهی طولانی در پیش رو داریم.

Bio

سریکایت در بمبئی زندگی می‌کند، جایی که وی در آژانسی تبلیغاتی کار می‌کند. نوپور در حال تحصیل در مقطع دکترا در زمینهٔ مطالعات سینما است. این دو که برای ۵ سال دوست هستند، دوستی آنها پس از معرفی نوپور به ویکی‌پدیا توسط سریکایت عمیق‌تر شد و هر دوی آن‌ها شروع به آموزش دوستان، هم‌کلاسی‌ها، همکاران در مورد چگونی کمک به ویکی‌پدیا کردند.