Вибори до Фонду Вікімедіа/2017/Рада повірених/Кандидати

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates and the translation is 100% complete.
Info

Вибори завершились 11 червня 2017. Голоси більше не приймаються.
Результати були оголошені 19 червня 2017. Будь ласка, поміркуйте над тим, щоб залишити якісь відгуки стосовно виборів 2017 року на післявиборній сторінці.

Ця сторінка містить кандидатури на виборах до Ради повірених Фонду Вікімедіа 2017. Члени Виборчої комісії Фонду Вікімедіа 2017, або співробітники Фонду Вікімедіа, перевірять вимоги до кандидатів на основі вікі. Працівники Фонду Вікімедіа перевірять особові дані, а згодом — офлайн-вимоги до кандидатів. Верифікація вимог до кандидатів на основі вікі, а також їх ідентифікація, будуть визначені на цій сторінці. Офлайн-вимоги до кандидатів будуть визначені на пізнішому етапі.

Програми кандидатів, які не відповідають вимогам для участі в цих виборах, будуть заархівовані на підсторінці.

Програми кандидатів, які відкликали свою кандидатуру, будуть заархівовані тут.

Три особи, яких вибере спільнота, приєднаються до цих членів Ради повірених:

Ім'я, прізвище Знання мов Місце проживання
Kelly Battles en-N Сполучені Штати Америки
Christophe Henner (Schiste) fr-N, en-4 Франція
Nataliia Tymkiv (NTymkiv (WMF)) uk-N, en-4, ru-4 Україна
Jimmy Wales (Jimbo Wales) en-N Англія
Alice Wiegand (Lyzzy) de-N, en-2 Німеччина

Chris Keating (The Land)

The Land (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 
Кріс Кітинг
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Chris Keating
  • Вік: 36
  • Місце проживання: Лондон
  • Знання мов: en-n, fr-1
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: квітня 2004
  • Активно бере участь у проєктах: meta.wikimedia, en.wikipedia
Програма кандидата Я використаю свій досвід Голови Правління Wikimedia UK, щоб тримати Фонд Вікімедіа зосередженим на своїй місії та спільнотах, а також забезпечити, щоб Рада була відкритою, готовою слухати та ефективною.

Рух Вікімедіа — це, насамперед, наші спільноти. Ми не повинні думати, що Фонд Вікімедіа — це тільки технології.

Робота у вікі онлайн Я беру участь у русі Вікімедіа протягом понад 13 років. Я бачив, як ми перетворилися з божевільної ідеї на чудову, живу реальність, у той час як решта Інтернету наповнена гіфками з котиками, рекламою та брехливими новинами. Я також бачив як Рада Повірених Фонду Вікімедіа, якщо вона працює добре, допомагає працівникам, афілійованим організаціям і спільнотам працювати разом над спільними цілями — і які проблеми вона створює, якщо це не так.

Я почав редагувати Вікіпедію в 2004 і став адміністратором англійської Вікіпедії в 2006 році. З 2007 протягом кількох років я працював переважно над поліпшенням статей про лінкори в англВікі: чотири мої статті отримали статус вибраних і мають загалом близько 160.000 переглядів на місяць.

Я написав есе на Мета-вікі про те, як Фонд Вікімедіа має спілкуватися зі спільнотою, і про те, як ми маємо думати над вимірюванням нашого впливу. Якщо мене оберуть до Ради, я робитиму все, щоб дотримуватися своїх же порад.

Як нам продовжувати будувати наші спільноти та як розвивати різноманітний контент найвищої якості — найнагальніше для нас питання при розробці стратегії.

Вікіробота офлайн Я маю досвід позитивних змін до організацій Вікімедіа, які тривають і після закінчення мого терміну на посаді. Я увійшов до правління Wikimedia UK (Вікімедіа Велика Британія) в 2011. У 2012 я став Головою Правління, щоб вирішити серйозні проблеми управління, з якими ми тоді зіткнулися. Це включало роботу з Фондом Вікімедіа над аудитом управління Wikimedia UK, впровадженням змін та переходом до розробки нашої стратегії і впливу.

Я пройшов через більшість найскладніших для члена правління ситуацій, такі як зміна виконавчого директора або вирішення серйозних суперечностей у правлінні, і подолав їх.

Я очолив розробку тренінгу для членів правління Вікімедіа. Я організував перші два тренінги, та допоміг спрямувати щорічну Конференцію Вікімедіа в бік поліпшення управління та програм афілійованих організацій.

Я також брав участь у низці проектів БоГеМА (з бібліотеками, галереями, музеями й архівами) та освітніх проектах, організував співпрацю з такими організаціями як JISC та проводив вишколи на низку тем від Першої світової війни до феміністського кіно.

За межами Вікімедіа, я працював над збором коштів для низки громадських організацій, а також багато працював і волонтерив в Ліберально-демократичній партії Великобританії. Вважаю, що цей досвід є гарною поживою для роздумів над рухом Вікімедіа.

Підтвердження Перевірка проведена виборчою комісією або працівниками Фонду Вікімедіа
Відповідність критеріям:   Підтверджені
Підтверджено: KTC (talk) 18:33, 9 April 2017 (UTC)[reply]
Ідентифікація:   Підтверджені
Підтверджено: Jalexander--WMF 05:36, 13 April 2017 (UTC)[reply]

Milos Rancic (millosh)

millosh (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 
Наступного разу я додам кудись червоного (брови?), щоб бути повністю RGB (червоно-зелено-синім).
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Milos Rancic
  • Вік: 43
  • Місце проживання: Белград, Сербія
  • Знання мов: sr (hr, bs, sh), en-3; (reading skills) ru-3, mk-2, sl-2, bg-2, uk-2, be-2; (wouldn't die of hunger and thirst): pl, cz, sk, it, de, pt, es, ca, nl, da, sv, nb; (would have limited diet): cy, el, fr, ga, gug, he, hu, sw, tr, vi
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: грудня 2003
  • Активно бере участь у проєктах: Мета-вікі (раніше: всі проекти сербською, сербохорватський Вікісловник, більшість проектів англійською, особливо Вікіновини й Вікіпедія)
Програма кандидата Наступною великою ціллю нашого руху має бути демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху.

Вибравши мене, Ви не тільки надасте мені обов'язки члена Ради, а й символічну владу не лише піднімати ці питання, а й працювати над ними.

Робота у вікі онлайн Я є членом Мовного комітету з 2008 року, я відповідав за допомогу малим спільнотам створювати проекти Вікімедіа своїми мовами.

Як (колишній) стюард я успішно вирішив низку складних проблем на різних вікі, давши цим проектам шанс процвітати й стати важливими частинами їхніх спільнот.

Певною мірою мій внесок у вікі був структурним, включаючи активну участь у створенні Правил внесення пропозицій щодо нового мовного розділу та Правил закриття проектів, а також у запровадженні глобальних адміністраторів тощо.

У 2004 я ініціював створення спільноти сербської Вікіпедії. Наступні пару років я працював над поліпшенням спільноти навколо всіх інших сербомовних проектів Вікімедіа. Я був адміністратором і бюрократором більшості проектів сербською (і чек'юзером у Вікіпедії). Я зробив суттєвий внесок до Вікіновин сербською і Вікісловника сербською і сербохорватською, і меншою мірою до багатьох інших проектів, включаючи Вікіпедію та Вікіновини англійською.

Вікіробота офлайн Я був співзасновником Вікімедіа Сербія, п'ятого відділення Вікімедіа, в 2005, її першим головою та колишнім членом правління. Крім створення організації, моїм найважливішим внеском у Вікімедіа Сербія була робота над професіоналізацією та створення офісу з 2009 до 2012.

У моїх різних ролях у Вікімедіа Сербія, я організував прото-Конференцію Вікімедіа в 2006, а також кілька регіональних конференцій, які потім стали Вікімедією Центральна та Східна Європа.

Моїм найсвіжішим внеском до руху Вікімедіа була роль каталізатора та ініціатора AfroCROWD — проекту, спрямованого на залучення темношкірих американців до руху Вікімедіа. Я зв'язався з Алісою, бо я знав, що вона темношкіра американка й активіст вільного контенту, яка активно працює з різними етнолінгвістичними групами американців африканського походження і розповів їй про мультикультурний розрив серед редакторів та у вмісті Вікіпедії.

Я особисто роблю структурний внесок до деяких частин нашого руху, наприклад, надаючи сервери та обслуговуючи веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD через моє мале підприємство.

Я був членом комітетів з приєднання, з досліджень і щодо номінацій.

Підтвердження Перевірка проведена виборчою комісією або працівниками Фонду Вікімедіа
Відповідність критеріям:   Підтверджені
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 05:08, 11 April 2017 (UTC)[reply]
Ідентифікація:   Підтверджені
Підтверджено: Jalexander--WMF 23:45, 17 April 2017 (UTC)[reply]

Dariusz Jemielniak (pundit)

pundit (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 
Даріуш Ємельняк ("pundit") на Вікіманії в Мехіко у 2015
(автор фото: Віктор Грігас)
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Dariusz Jemielniak
  • Вік: 42
  • Місце проживання: Warsaw (Poland) / Cambridge, MA (USA)
  • Знання мов: pl-N, en-4, ru-1.5, de-1, ja-0.1
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 2006
  • Активно бере участь у проєктах: pl-wiki, meta, en-wiki, commons
Програма кандидата Ролі стюарда, чекюзера, адміна, голови комітету FDC, члена Ради, навчили мене, що нам потрібні члени Ради, що можуть спілкуватися зі спільнотою, які є конструктивними, але можуть висловити свою думку, мають досвід, шукають консенсус у Русі, додають значної експертності. Я довів, що я володію цими якостями, тож я прошу переобрати мене
Робота у вікі онлайн Маю досвід з правами стюарда/чек'юзера/адміна/бюрократа/омбудсмена/FDC (Комітет з розподілу коштів, був його головою). Мій внесок як редактора сильно впав під час мого першого терміну як члена Ради повірених (єдиний обраний спільнотою, який досі на посаді), але натомість я отримав необхідний для цієї роботи досвід. Мій початковий план для роботи в Раді та як воно пройшло насправді описано тут. Я також зробив багато іншої роботи (кадри, пошук виконавчого директора, управління). Я маю такі вікі-риси, які потрібні Раді:
 • Я вмію співпрацювати (я довів, що інші члени Рада можуть працювати зі мною),
 • Я можу відстоювати щось (я стійкий проти тиску та групового мислення і я висловлюю свою думку: я проголосував «проти», коли всі інші проголосували «за» — нам потрібні такі члени Ради повірених, щоб уникнути таких катастроф як SuperProtect, який я допоміг прибрати, або криза керівництва Фонду минулого року. Це визначальна (і рідкісна) риса характеру: вміти озвучити свою незгоду, коли інші мовчать або перешкоджають тобі,
 • Я вірю в спілкування зі спільнотою (я зробив усе від мене залежне під час кризи 2015/2016, часом всупереч порадам і тиску колег, я був одним з очільників ініціативи додати прозорості до повноважень Ради повірених та бути відкритішими тощо).

Два роки в Раді повірених були досвідом швидкого навчання в скрутні часи. Пройшовши через це, я в гарній позиції, щоб розвиватися на цій основі та уникати помилок новачків (які я, звісно, теж робив, заробивши трохи сивого волосся). Зараз я хочу допомогти зробити наш рух демократичнішим, дружнім як всередині, так і назовні, та допомогти нам відновити нашу стратегічну спрямованість, щоб Вікімедіа ніколи не стала непотрібною.

Вікіробота офлайн Я професор менеджменту (один із наймолодших у своїй сфері в Польщі) у NeRDS та працюю за сумісництвом у Центрі Інтернету й суспільства імені Беркмана-Клейна в Гарварді. Я написав першу етнографічну працю про Вікіпедію (Common Knowledge? у Stanford University Press — серед інших, вона виграла премію Дороті Лі в 2015) і опублікував наукові статті про Вікіпедію, а також колонки в журналах (Slate, The Daily Dot, The Chronicle of Higher Education тощо). Я був запрошеним лектором у Корнеллі, Гарварді, Берклі, MIT (Массачуетському технологічному інституті). Мої інші поточні наукові проекти: управління органзіаціями вільного й відкритого ПЗ (проекти OpenHub) та будівництво онлайн-спільнот у рухах альтернативної науки та DIY-науки. Я розумію, як рухи з багатьма учасниками з добрими намірами можуть скотитися до організаційних суперечок і бюрократії — сподіваюся, я зможу уникнути цього. Більше про мій попередній досвід можна прочитати у вікі.

Я маю досвід роботи в правлінні іншої організації схожого розміру та з подібним бюджетом: Наукового центру Коперніка. Я також був професіональним консультантом зі стратегії. Я створив і продав 3 Інтернет-стартапи (але ні, я не чувак з Кремнієвої долини, і близько не схожий ;).

Мій досвід дитинства в режимі з цензурою й в умовах ощадливості (~30 доларів/місяць) допоміг мені зрозуміти світ за межами Західної бульбашки. Останні 4 роки я був членом почесним комітетом польського Параду рівності. Моє хобі — крав-мага (і я інструктор з ізраїльським дипломом), але я ніколи нікого не бив окрім як на тренуваннях, і я рідко злюся — можливо, через дуже високий поріг стресу.

Підтвердження Перевірка проведена виборчою комісією або працівниками Фонду Вікімедіа
Відповідність критеріям:   Підтверджені
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 16:53, 11 April 2017 (UTC)[reply]
Ідентифікація:   Підтверджені
Підтверджено: Jalexander--WMF 05:51, 13 April 2017 (UTC)[reply]

James Heilman (Doc James)

Doc James (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 
На Вікіманії у Мехіко в 2015 (автор фото: Віктор Грігас)
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: James Heilman
  • Вік: 37
  • Місце проживання: Британська Колумбія, Канада
  • Знання мов: англійська, французька
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 2007/2008
  • Активно бере участь у проєктах: Переважно англВікі, Сховище, Вікімандри і Мета-вікі, але також інші в рамках перекладів медичних статей
Програма кандидата Щоб досягти нашої цілі — «відкритих знань» — нам потрібно працювати разом як рівні, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність. Рада потребує членів, які розуміють наші спільноти. Після понад 10 років та 210.000 редагувань у 110 проектах я відповідаю цій вимозі.
Робота у вікі онлайн Наші спільноти редакторів унікальні, але часто погано розуміють, як вони функціонують. Це розуміння можна справді отримати лише через активну й послідовну участь протягом багатьох років. Як активний редактор, я чудово розумію наші основні цінності та внутрішні процеси. Я є адміном англійської Вікіпедії з 2010.

Хоч моя онлайн-робота в основному пов'язана з розвитком медичної тематики, я також брав участі в розробці детектору дослівного копіювання, відомого як CopyPatrol, працював над проблемами, пов'язаними з нерозкритими оплачуваними редагуваннями, виступав на підтримку нашого права розміщувати матеріали під вільними ліцензіями, а також допоміг об'єднати Вікімандри та зробити їх братнім проектом.

У 2011 я запустив проект медичних перекладів, спочатку спільно з «Перекладачами без кордонів», потім долучивши інших, зокрема, Rubric та Вікімедіа Тайвань. Результатом цього проекту став переклад понад 5 мільйонів слів більш ніж 100 мовами.

Вікіробота офлайн Фонд Вікімедіа зараз у значно кращому становищі, ніж коли мене обрали до Ради в 2015. Це частково завдяки моїм зусиллям на підтримку наших цінностей прозорості та демократичного прийняття рішень. Серед успіхів — скасування superprotect та заміна нашого виконавчого директора на людину, яка краще пасує нашому рухові.

Серед іншої моєї діяльності в русі — член-засновник Вікімедіа Канада (WMCA) в 2010 та Фонду Медичного вікіпроекту (WPMEDF) у 2012. Зараз я член правління WMCA та голова WPMEDF.

Разом з Вікімедіа Швейцарія я допоміг розробити офлайнові медичні додатки. Зараз ми маємо версії 10 мовами, завантажені понад 150.000 разів, з яких ~80% завантажень з країн з низьким і середнім доходом. Ці додатки допомагають охопити населення, яке нашому онлайн-контенту часто важко охопити. Завдяки роботі з працівниками Фонду Вікімедіа, основний додаток на Android матиме кращі офлайнові можливості.

Я проводив дослідження й маю публікації про Вікіпедію в наукових фахових виданнях, а також виступав з лекціями про важливість того, що ми робимо. Зокрема, я робив доповіді на наукових конференціях, спілкувався з пресою та проводив лекції для студентів. Я брав участь у співпраці з низкою організацій-однодумців, такими як наукові фахові видання, Всесвітня організація охорони здоров'я та Університет Каліфорнії у Сан-Франциско.

Підтвердження Перевірка проведена виборчою комісією або працівниками Фонду Вікімедіа
Відповідність критеріям:   Підтверджені
Підтверджено: Matanya (talk) 21:08, 19 April 2017 (UTC)[reply]
Ідентифікація:   Підтверджені
Підтверджено: Jalexander--WMF 23:45, 17 April 2017 (UTC)[reply]

Abbad Diraneyya (عباد ديرانية)

عباد ديرانية (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 
Аббад у поході захоплюючими схилами біосферного заповідника Дана.
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Abbad Diraneyya
  • Вік: 20
  • Місце проживання: Амман, Йорданія
  • Знання мов: арабська (рідна), англійська (вільно), німецька й французька (обмежене володіння)
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 2009
  • Активно бере участь у проєктах: арабська Вікіпедія (переважно), англійська Вікіпедія і Вікісховище (час від часу)
Програма кандидата З того, що я можу запропонувати, це буде просто ще один набір багатого вікімедійного досвіду, і, сподіваюсь, трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу. Як і будь-який інший відданий вікімедієць, у мене є багато ідей та надій на наше майбутнє і я хочу про це заявити...
Робота у вікі онлайн Я зробив своє перше редагування у статтях Вікіпедії понад десять років тому, коли я був маленьким школярем, надто засмученим тим, як мало ресурсів я міг знайти своєю рідною мовою. Відтоді Вікіпедія мене зростила, просвітила і допомогла мені вирости й зрозуміти світ набагато краще; вона навчила мене бути суб'єктивним, шанобливим і неупередженим наскільки можливо в фактично будь-якій ситуації.

Моя робота зосереджена на редагуванні контенту і створенні довгих, ретельно досліджених статей. Наразі я зробив внесок до понад тисячі статей в арабській Вікіпедії, близько 60 з яких отримали статус добрих або вибраних. Я також зробив різні внески до братніх вікіпроектів, допомігши заснувати арабський Віківерситет і створивши багато контенту, зокрема, для Вікіпідручника й Вікіновин. Цього року я успішно завершив та опублікував в електронному вигляді свою першу книгу, Hikayat Wikipedia (Історія Вікіпедії), яку переглянули й завантажили кілька тисяч людей. Я також роблю багато логістичної роботи. У різний час я був онлайн-послом Освітньої програми Вікіпедії (Єгипет), координатором Бібліотеки Вікіпедії (арабська мова) і членом OTRS. У 2017 я допоміг організувати дискусію щодо стратегії серед арабомовної спільноти як координатор стратегії.

Вікіробота офлайн Я був співзасновником Вікімедіа Левант, однієї з перших афілійованих організацій Вікімедіа в арабомовному регіоні. До її появи я брав участь як один з перших послів Освітньої програми Вікіпедії в Йорданії, а також допомагав уперше організувати конкурс «Вікі любить пам'ятки» в Йорданії й охопленій війною Сирії у 2013 й 2014. Після створення Вікімедії Левант, я був віце-директором ВікіАрабії, регіональної конференції з учасниками з близько 20 країн, яка проходила в Аммані в березні 2016. Я також отримав велике задоволення від відвідування Вікіманій у Гонконгу й Лондоні, а також низки інших міжнародних заходів. Наразі я активно навчаю й допомагаю студентам мого університету писати статті до Вікіпедії.
Підтвердження Перевірка проведена виборчою комісією або працівниками Фонду Вікімедіа
Відповідність критеріям:   Підтверджені
Підтверджено: Ruslik (talk) 08:26, 15 April 2017 (UTC)[reply]
Ідентифікація:   Підтверджені
Підтверджено: Jalexander--WMF 00:54, 20 April 2017 (UTC)[reply]

María Sefidari (Raystorm)

Raystorm (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 
Марія Сефідарі.
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: María Sefidari
  • Вік: 34
  • Місце проживання: Мадрид, Іспанія
  • Знання мов: іспанська (рідна), англійська (вільно), французька (середній рівень), італійська (розумію), каталонська (розумію), Python (вивчаю!), португальська (розумію)
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 5 березня 2006
  • Активно бере участь у проєктах: переважно іспанська Вікіпедія (адмін і бюрократ), також епізодично англійська Вікіпедія (відкочувач), Вікісховище та Вікідані.
Програма кандидата ¡Hola!Я присвятила свій час на посаді заступника Голови, щоб повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти, щоб зробити вільні знання доступними світові. Як досвідчений вікімедієць, я знаю, що наша робота ще не завершена — і я прагну продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху.
Робота у вікі онлайн Я досвідчена вікіпедистка, переважно пишу статті. Я редагую протягом уже понад 11 років, розпочавши в англійській Вікіпедії (де я написала вибрану статтю) та згодом перейшовши до іспанської Вікіпедії, де я зробила значний внесок до 14 вибраних статей і є адміністратором і бюрократом з 2007 року.

Я також беру участь у Вікісховищі та Вікіданих. Наразі я беру участь у змаганні #100wikidays (100 вікіднів), поки що успішно. Я також власниця активного бота-архіватора, RaystormBot.

Я учасниця багатьох проектів й ініціатив: я заснувала успішний іспанський вікіпроект ЛГБТ, а також координувала й організувала деякі успішні конкурси статей, зокрема, «Жінки ООН у Вікіпедії», «Ібероамериканські жінки» або «100 жінок BBC». Моє зобов'язання — допомагати недопредставленим голосам бути присутніми в наших проектах та бути почутими на рівні Ради повірених, і я працюю над цим щодня.

Вікіробота офлайн Я заступник голови Ради повірених Фонду Вікімедіа. Я приєдналися до неї, мабуть, у найгірший час на початку минулого року, і працювала разом з колегами по Раді над поліпшенням ситуації. Відтоді, ми призначили нового виконавчого директора, розпочали розробку стратегії руху, працювали над підвищенням прозорості, зробили пріоритетом боротьбу з переслідуванням, а також схвалили резолюцію щодо впливу на довкілля.

Рада повірених значно в кращому стані. Потрібно ще багато зробити, але ми на шляху до того, щоб відповідати очікуванням. Я вірю в співпрацю, в вислуховування та включення всіх точок зору, в розуміння ключових проблем та пошук спільної позиції, щоб рухатися вперед.

Різноманіття нашого руху дуже важливе для мене, і я завжди працювала в цьому напрямку. Перед тим, як увійти до Ради повірених, я була членом і першим скарбником Комітету приєднання, коли ми запровадили групи користувачів. Я також була членом комітету індивідуальних грантів, і я підтримую Iberocoop від його створення.

Я одна з засновниць та перша заступник голови Вікімедіа Іспанія. Я співзасновниця та радник Wikimujeres. Я також радник Whose Knowledge?. Я регулярно допомагаю організовувати заходи в Мадриді.

Я викладаю на магістрській програмі з цифрових комунікацій, культури і громадянства в іспанському університеті.

Підтвердження Перевірка проведена виборчою комісією або працівниками Фонду Вікімедіа
Відповідність критеріям:   Підтверджені
Підтверджено: Ruslik (talk) 20:55, 16 April 2017 (UTC)[reply]
Ідентифікація:   Підтверджені
Підтверджено: Jalexander--WMF 00:54, 20 April 2017 (UTC)[reply]

Peter Gallert (Pgallert)

Pgallert (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 
Пітер на ВікіІндабі, зустрічі африканських вікімедійців, у 2017
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Peter Gallert
  • Вік: 46
  • Місце проживання: Віндгук, Намібія
  • Знання мов: de-N, en-4, af-2
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 2008
  • Активно бере участь у проєктах: Переважно англійська Вікіпедія. Я документую частину своєї роботи на Мета-вікі та Вікісховищі, і я маю кількадесят редагувань на кількох інших вікі.
Програма кандидата Фонд потребує Ради повірених, яка є прозора, чесна і відкрита, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів. Я беру участь у виборах, щоб добитися цих цінностей, і я дотримаюся їх. У мене є компетентність для цієї роботи, і я готовий бути відповідальним за це.
Робота у вікі онлайн Я вже багато років редагую статті намібійської тематики. Хоча мій лічильник редагувань (близько 17 тис. у всіх проектах) досить низький у порівнянні з іншими кандидатами, будь ласка, відвідайте сторінку результатів. Я вважаю, що я зробив позитивний вплив в освітленні політики, географії й історії Намібії.

Мене, напевне, найбільше знають за експеримент з усними джерелами — досить суперечливу спробу переконати колег-редакторів дозволити посилання на усні джерела, щоб врахувати вимоги спільнот, у яких основний спосіб передачі знань — усний.

Я особисто зустрічався з абсолютно всіма активними намібійськими редакторами та був на першій в історії зустрічі намібійських вікіпедистів. На жаль, ми всі вміщуємося за один стіл, і це ознака того, як складно популяризувати проекти Вікімедіа на півдні Африки. Це попри всі вишколи та завдання для студентів, які я організував, і попри підтримку від зовнішніх організацій. Дивіться Wikipedia Signpost за грудень 2016, де є деякі роздуми про ці труднощі.

Вікіробота офлайн Я виступав з доповідями на кількох конференціях, був на Вікіманії (4 рази) та ВікіІндабі (двічі), організував вікімарафон і кілька заходів з партнерами. Я також публікував статті у фахових виданнях про Вікіпедію, її роль у знаннях людства, її підхід до письмових і усних джерел знань, її конфліктні стосунки зі знаннями корінних народів та спільнот, які їх зберігають, та низку інших аспектів. На три свої дослідницькі проекти я отримав гранти від Фонду, і я писав до Глобального блогу Фонду Вікімедіа і до Signpost англійської Вікіпедії. На моїй сторінці користувача можна знайти доволі довгий список заходів, у яких я брав участь, а також посилання на відео, презентації та веб-сторінки, що показують мою роботу.

Я викладаю комп'ютерні мережі в Намібійському науково-технологічному університеті та обіймав низку керівних посад у своєму університеті протягом майже десяти років. На цій роботі я здобув досвід:

 • управління та нагляду за процесом найму та оцінювання потенційних кандидатів,
 • читання й розуміння юридичних документів,
 • вчасного виконання роботи належної якості,

— це ті якості, які я хотів би використати у Раді повірених, якщо ви мені довірите це.

Підтвердження Перевірка проведена виборчою комісією або працівниками Фонду Вікімедіа
Відповідність критеріям:   Підтверджені
Підтверджено: Mardetanha talk 19:48, 19 April 2017 (UTC)[reply]
Ідентифікація:   Підтверджені
Підтверджено: Jalexander--WMF 20:15, 20 April 2017 (UTC)[reply]

Yuri Astrakhan (yurik)

yurik (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 
Юрій Астрахан (yurik)
(фото Меттью Рота)
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Yuri Astrakhan
  • Вік: 40
  • Місце проживання: Нью-Йорк
  • Знання мов: російська-N, англійська-4, французька-1
Програма кандидата Контент та спільнота зробили Вікімедіа успішною, але їх обох не можна приймати як належне. Щаслива спільнота потребує кращих шляхів для спілкування, управління та створення. Хороший контент має задіювати читачів, бути інтерактивним та простим для сприйняття. Моя технічна робота та робота зі спільнотою допоможе Раді бути ефективною / сфокусованою
Робота у вікі онлайн Уже багато років я роблю внесок у MediaWiki як розробник-волонтер, у 2006 я розробив MediaWiki API. Донедавна, упродовж чотирьох років я працював на Фонд Вікімедіа, керуючи напрямками Wikipedia Zero та Інтерактивної інженерії. Я входжу до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki.

У Фонді Вікімедіа я працював над додаванням інтерактивних карт до статей, і співпрацював з багатьма мовними спільнотами Вікіпедії й Вікімандрів над поліпшенням нових технологій.

Як волонтер я створив описаний у Wikipedia Signpost тег <graph> (GSP приклад, нічне небо, колекція шаблонів графів). Я також створив набори даних Вікісховища, щоб вікі могли використовувати й інший контент, крім зображень, та відкрив шлях до спільних багатомовних шаблонів.

Мені здається, що вікісвіт надто розслабився через свій успіх, і треба зосередитися на тому, щоб продовжувати розиватися. Точно так, як музеям, нашому вмісту треба бути захоплюючим, повним інтерактивних мультимедіа, зосередженим на навчанні. Я вважаю, що вміст Вікіпедії надто «статичний» і часто не передає всієї цікавості.

Читачам треба взаємодіяти, щоб краще вчитися. Редакторам треба гарні інструменти, щоб створювати і підтримувати контент і легко співпрацювати між собою. Давайте поставимо на перше місце потреби редакторів, зосередимося на списках побажань і не будемо намагатися замінити редакторів на алгоритми.

Вікіробота офлайн Я регулярно відвідую і виступаю на заходах Вікімедіа та OSM, у тому числі Вікіманії, розробницьких конференціях (хакатонах) та локальних зустрічах у Нью-Йорку, де живу. Я виступав на численних конференціях, пов'язаних як з Вікімедіа, так і з освітою загалом, у Вірменії, Україні, Росії та США. Я прагну розказати людям про цінності, які представляє Вікіпедія, її функціонування та її значення для світу.

Поза вікісвітом, я працював CTO в інвестиційній фірмі, був технічним консультантом кількох банків, багато років відвідував фестиваль Burning Man і приймав у себе каучсерферів. Мені подобаються походи і вогнища з гітарами так само, як і життя в місті. Нещодавно я приєднався до Elastic, розробника технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа. Там я продовжую розбудову картографічних інструментів для Вікіпедії.

Моя дружина заохочує мої вікізвички, але окрім свят, я намагаюся тримати баланс між роботою/волонтерством/сім'єю.

Підтвердження Перевірка проведена виборчою комісією або працівниками Фонду Вікімедіа
Відповідність критеріям:   Підтверджені
Підтверджено: KTC (talk) 00:20, 20 April 2017 (UTC)[reply]
Ідентифікація:   Підтверджені
Підтверджено: Jalexander--WMF 00:54, 20 April 2017 (UTC)[reply]

Abel Lifaefi Mbula (BamLifa)

BamLifa (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 
Далі наполегливо працюю
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Abel Lifaefi Mbula
  • Вік: 25
  • Місце проживання: Кісінгані, Демократична Республіка Конго
  • Знання мов: французька (як рідна), англійська (професійно), лінгала (рідна)
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 2015
  • Активно бере участь у проєктах: fr.wikipedia (основна), en.wikipedia, meta-wiki, commons, ln.wikipedia (інколи)
Програма кандидата Пройшло більше 10 років від старту руху Вікімедіа. Але, на жаль... певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн часто ігноруються, коли Вікімедіа приймає стратегічні рішення. Це той недолік, який не дозволить рухові досягти своєї кінцевої мети...
Робота у вікі онлайн Як і багато хто, я почав дописувати у Вікіпедію з різних IP-адрес з 2008 року. Мій внесок не був регулярним. З 2015 року я активно працюю у французькій Вікіпедії на пару з Вікісховищем. Там мій внесок не закінчується, я також дописую Вікіпедію англійською мовою, лінгала (офіційна мова ДР Конго), на Мета-вікі тощо.

Я працював з комп'ютерами, але я дуже непередбачуваний. Інколи я займаюся вітанням нових користувачів (як же мені подобається допомагати їм робити перші кроки!) або перекладацькими проектами (в основному, англійською, французькою та лінгала). Проекти з покращення енциклопедії особливо мене цікавлять, тому я витрачаю час на виправлення зображень, вичитку, додавання карток тощо. Я також патрулюю, щоб побачити, що змінилося в енциклопедії за час моєї відсутності. Також не забуваю про різні проекти, пов'язані з Африкою: Afripedia, Wiki Indaba, Kiwix тощо.

Вікіробота офлайн Будучи вчителем, я викладаю своїм учням основи Вікіпедії. Я виділяю час на те, щоб ознайомити людей з цією енциклопедією, відповісти на запитання (інколи складні, навіть як оте, чи Вікіпедія надійна), переконати їх у потенціалі, який несуть Вікіпедія і її сестринські проекти.

Я живу в країні, де людям складно отримати доступ до інтернету, й активно працюю над тим, щоб будь-хто мав доступ до Вікіпедії завдяки Kiwix. І з 2015 року більшість моїх студентів та інші використовують це програмне забезпечення і дуже ним задоволені. Я думаю над тим, як забезпечити доступ до Вікіпедії для більшості малозабезпечених людей. Можливо, навіть було б хорошою ідеєю приєднатися до проекту Facebook щодо вільного інтернету в Африці. Серед інших проектів, які я планую, — заохочення африканців взагалі і конголезців зокрема до перекладу Вікіпедії їхніми рідними мовами, завантаження їхньої спадщини у Вікісховище тощо.

Підтвердження Перевірка проведена виборчою комісією або працівниками Фонду Вікімедіа
Відповідність критеріям:   Підтверджені
Підтверджено: Ruslik (talk) 19:11, 20 April 2017 (UTC)[reply]
Ідентифікація:   Підтверджені
Підтверджено: Jalexander--WMF 19:09, 20 April 2017 (UTC)[reply]