Вибори Фонду Вікімедіа/2017/Вибори до Ради повірених/Пошук кандидатів

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Call for candidates and the translation is 100% complete.
Info

Вибори завершились 11 червня 2017. Голоси більше не приймаються.
Результати були оголошені 19 червня 2017. Будь ласка, поміркуйте над тим, щоб залишити якісь відгуки стосовно виборів 2017 року на післявиборній сторінці.

Будь ласка, допоможіть знайти кандидатів до Ради повірених Фонду Вікімедіа від спільноти!

Дорогі друзі!

Найближче голосування спільноти за трьох кандидатів до Ради Повірених Фонду Вікімедіа (Ради) є чудовою нагодою спробувати поліпшити інклюзивність, різноманітність та експертність. Нам хотілося б, щоби члени Ради справді представляли наші спільноти та проекти: були такими ж різними та компетентними. Хороші новини: це залежить саме від Вас. Будь ласка, поширюйте інформацію, пропонуйте іншим, задумайтеся чи не варто номінуватися Вам самим.

Нам потрібна Ваша допомога донести інформацію спільнотам, у русі Вікімедіа й не тільки; запропонувати чудових потенційних кандидатів, що мають досвід праці у різних ролях нашого руху (включаючи авторів, редакторів, розробників, дослідників, лідерів Вікіпроектів тощо), а також:

  • є ціліснісною особистістю, здатні відстоювати точку зору, протистояти тиску, мислити самостійно і бути в змозі досягти консенсусу;
  • мають значний предметний досвід у технологіях та продуктах, стратегуванні, фінансах, урядуванні чи мають значний професійний досвід у сферах, що важливі для реалізації роботи Ради;
  • мають достатній управлінський досвід (навчання, управління персоналом, управління проектами, досвід членства у радах досить великих некомерційних організацій, особливо міжнародних, тощо)
  • мають досвід як члени Рад чи управлінці, особливо у неприбуткових чи FLOSS (ВВПЗ) організаціях;
  • додають до різноманітності чи мають докази активної позиції щодо цього — включаючи гендерну ідентичність та вираження, географію, сексуальну орієнтацію, культурний досвід, економічний досвід, расу, релігію, сімейний стан, фізичні та розумові здібності тощо).

Усі потенційні кандидати повинні могти спілкуватися та дискутувати англійською мовою, оскільки це робоча мова Ради. Якщо у Вас базовий рівень англійської, ми забезпечимо підтримку та тренінги у рамках введення до курсу справ. Дієві повірені є націленими на виконання місії, стратегічні, вдумливі, мають високий рівень цілісності особистості, поважні та орієнтовані на спільноту. Кандидати повинні могти відмовитися від просування своїх улюблених проектів чи «особливих» питань.

У цілому, виконання стандартних обов'язків члена Ради оцінюється у приблизно 75 годин на рік (без урахування часу на дорогу). Члени Ради додатково вибирають у якому комітеті (чи комітетах) Ради працювати, підтримувати та надавати консультації виконавчому директорові та її (його) команді, займатися просуванням руху Вікімедіа через виступи і зустрічі зі спільнотами Вікімедіа. Усі позиції Ради є неоплачуваними і є послугами для Руху.

Ми також заохочуємо кандидатів з усіх наших проектів та спільнот, які обмірковують номінування до Ради, зважитися на це, і заохочуємо всіх кваліфікованих виборців брати участь шляхом вдумливих запитань до кандидатів та голосування. Нам потрібна повна участь спільноти Вікімедіа, щоби забезпечити формування максимально сильної та різноманітної Ради для руху вперед. Будь ласка, допоможіть нам знайти кандидатів, які мають недостатньо на цей час представлені погляди та голоси, але чия участь є критичною для майбутнього наших проектів.

Для отримання додаткової інформації чи самовисування, будь ласка, відвідайте сторінку виборів.

Дякуємо за Вашу підтримку,
Рада повірених Фонду Вікімедіа