בחירות קרן ויקימדיה/2017/חבר הנאמנים/קריאה למועמדים

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Call for candidates and the translation is 100% complete.
Info הבחירות הסתיימו ב-11 ביוני 2017. הצבעות נוספות לא תתקבלנה.
תוצאות הבחירות הוכרזו בתאריך 19 ביוני 2017. אנא שקלו להוסיף משוב ביחס לבחירות 2017 בדף זה.*#__?

אנא סייעו בגיוס מועמדים לתפקיד נציגי הקהילה בחבר הנאמנים

משתתפים יקרים,

הצבעת הקהילה עבור שלושת המועמדים לנציגי הקהילה בחבר הנאמנים של קרן ויקימדיה (הדירקטוריון) מהווה הזדמנות מעולה לאמץ שילוב, גיוון ומומחיות. היינו מעוניינים שחברי הוועד יהיו מגוונים, וייצגו בצורה טובה את מכלול הקהילות והפרויקטים שלנו. החדשות הטובות הן: הדבר תלוי לחלוטין בכם. אנא שתפו, הציעו, ושקלו להציג את עצמכם.

אנו זקוקים לעזרתכם על מנת להגיע לקהילות השונות, בוויקימדיה ומחוצה לה, על מנת לגייס מועמדים פוטנציאליים בעלי ניסיון בתפקידים שונים ברחבי תנועת ויקימדיה (לרבות כותבים, עורכים, מפתחים, חוקרים, מנהלי פרויקטים ועוד). בנוסף:

  • בעלי יושרה גבוהה, יכולת לייצג נקודות שונות, לעמוד בפני לחצים, לחשוב באופן עצמאי ולפעול לטובת קונצנזוס;
  • בעלי מומחיות ניכרת ורלוונטית לנושאי טכנולוגיה ותוצרים, אסטרטגיה, מימון וניהול, או בעלי ניסיון מקצועי משמעותי בתחומים הרלוונטיים לעבודת הדירקטוריון;
  • בעלי ניסיון ניהולי סביר (הוראה, ניהול אנשים, ניהול פרויקטים, ניסיון רלוונטי בכהונה בדירקטוריון של גוף ללא מטרת רווח, במיוחד בארגונים בינלאומיים, וכדומה.);
  • בעלי ניסיון מתפקידי ניהול או דירקטוריון אחרים, במיוחד בארגונים ללא כוונת רווח;
  • תורמים לגיוון מבחינות מסוימות או בעלי רקורד מוכח של פעילות בתחום הגיוון - לרבות זהות מינית וביטויה, גאוגרפיה, שייכות מינית, ניסיון תרבותי שונה, תנאי הכנסה שונים, גזע, דת, מצב משפחתי, יכולות פיזיות ומנטליות, וכדומה.

כל המועמדים הפוטנציאליים חייבים להיות מסוגלים לתקשר ולדון באנגלית, שכן זוהי השפה בה אנו משתמשים בכל הדיונים של מועצת המנהלים שלנו. אם יש לך רמה בסיסית של אנגלית, אנו נספק לך תמיכה והכשרה כחלק מההכשרה שלך. חברי דירקטוריון אפקטיביים הם גם מונעי משימות, אסטרטגיים, מתחשבים, בעלי יושרה גבוהה, מכבדים את בני שיחתם ומכוונים לקהילה. המועמדים צריכים להיות מסוגלים להפריד בין פעילותם בדירקטוריון ובין פעילותם במסגרת הפרויקטים האהובים עליהם אישית, לרבות "תחומי עיסוק" בעלי זיקה אישית.

בסך הכל, הזמן הנדרש עבור מילוי התפקיד כהלכה הוא בערך 75 שעות בשנה (לא כולל נסיעות). חברי הדירקטוריון יתבקשו גם להשתתף בוועדה אחת או יותר, לתמוך ולייעץ למנכ"ל או לצוות שלה, או לקדם את תנועת ויקימדיה באמצעות הידברות עם קהילות ויקימדיה. כל תפקידי הדירקטורים אינם נעשים בתשלום, אלא בתור שירות לקהילה.

כמו כן, אנו מעודדים מועמדים מכל הפרויקטים והקהילות שלנו השוקלים להתמודד בבחירות, לעשות זאת, וכן מעודדים את כל המחזיקים בזכות הצבעה להשתתף באופן פעיל בדיון המקדים ובהצבעה עצמה. אנו זקוקים להשתתפות מלאה של קהילת ויקימדיה כדי להבטיח שהמועצה תהיה חזקה ומגוונת בצורה הטובה ביותר. אנא עזרו לנו למצוא מועמדים בעלי פרספקטיבות והשקפות אשר נכון להיום אינן מיוצגות כראוי, אבל ייצוגן בעתיד הוא חיוני עבור הפרויקטים שלנו.

למידע נוסף, או על מנת לפרסם מועמדות, אנא בקרו בדף הבית של ההצבעה

תודה על תמיכתכם, חבר הנאמנים של קרן ויקימדיה