Wikimedia Foundation elections/2017/Funds Dissemination Committee/Questions/uk

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2017/Funds Dissemination Committee/Questions and the translation is 56% complete.
Info

Вибори завершились 11 червня 2017. Голоси більше не приймаються.
Результати були оголошені 19 червня 2017. Будь ласка, поміркуйте над тим, щоб залишити якісь відгуки стосовно виборів 2017 року на післявиборній сторінці.

Інструкції

Виборцям

Ми просимо виборців поставити не більше 4 неповторюваних, коротких та доречних питань. Питання, які не стосуватимуться кандидатури на виборах до Комітету з розподілу коштів, будуть прибрані за рішенням виборчої комісії. Будь ласка, поважайте час, який інші кандидати витратять на відповідь та інші виборці витратять на прочитання.

Будь ласка, не використовуйте сторінок запитань, щоб послатися на сторінки з іншими запитаннями (щоб поставити детальніші або нерелевантні запитання, напишіть кандидатам на сторінки обговорення або електронною поштою). Ви можете ставити питання будь-якою мовою: за потреби виборча комісія намагатиметься знайти перекладачів.

Кандидатам

Рекомендується, щоб відповіді на питання були не довшими 1600 символів (без урахування прогалин). Будь ласка, не посилайтеся на інші сторінки з детальнішими відповідями, проте посилання на доречні торінки з описовою метою прийнятні. Через велику кількість виборців і кандидатів, нам потрібно зберігати ці сторінки читабельними, інформативними і корисними для виборців.

Довідник

For readability, the questions page will be broken up into subpages, each containing five questions and the answers by the candidates.

Questions/Submitted/1

  1. What professional qualifications do you bring?
  2. Organisational support of smaller affiliates
  3. WMF
  4. Мови
  5. Accountability of non-APG chapters / Beyond Grantees
  6. Стратегія руху
  7. Як може КРК поліпшити зв'язок з грантоотримувачами?
  8. On boldness