Open main menu

Wybory Fundacji Wikimedia/2017/Komitet ds. Rozporządzania Środkami/Pytania

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2017/Funds Dissemination Committee/Questions and the translation is 100% complete.

Instrukcje

Głosujący

Prosimy, aby wyborcy zadali nie więcej niż 4 niepowtarzające się, krótkie i ściśle na temat pytania. Pytania, które nie odnoszą się bezpośrednio do kandydowania w wyborach do FDC zostaną usunięte według uznania komitetu wyborczego. Proszę szanować czas, który kandydaci muszą poświęcić na odpowiadania, i czas innych wyborców, który będą musieli zużyć na czytanie.

Prosimy, nie wykorzystuj stron z pytaniami, aby linkować do innych stron z większą liczbą pytań (aby zadać kolejne lub niekwalifikowane pytania, skontaktuj się z kandydatami na ich stronach dyskusyjnych lub przez email). Możesz zadać pytanie w dowolnym języku; w razie konieczności komisja wyborcza będzie starała się znaleźć tłumaczy.

Kandydaci

Silnie sugerujemy, aby odpowiedzi na pytania nie przekraczały ok. 1600 znaków na jedno pytanie (bez spacji). Prosimy nie linkować innych stron zawierających dłuższą odpowiedź, chociaż odpowiednie linki dostarczająca odpowiedzi na pytania są w porządku. W związku z liczbą wyborców i kandydatów, jest koniecznym aby strony te nadawały się do czytania, były merytoryczne i dzięki temu użyteczne dla wyborców.

Kierunki