Kwesta/Tłumaczenie/List z podziękowaniami 2014-06-06

This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 20140606 and the translation is 100% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Drogi/a [given name], [elseifFirstnameAndLastname] Drogi darczyńco, [endifFirstnameAndLastname]

Dziękuję za Twój cenny dar, który pozwala zapewnić dostęp do ogromnego zbioru wiedzy osobom z całego świata.

{% if "RecurringRestarted" in contribution_tags %} Niedawno rozwiązaliśmy mały problem techniczny, który był przyczyną wstrzymania niektórych dotacji okresowych. Udało się nam w pełni uruchomić ponownie usługę dotacji okresowych, a proces przekazywania funduszy powinien przebiegać bez zakłóceń. Twoje konto, z którego pobierane były dostacje, nie zostanie obciążone wpłatami, które zostały pominięte. Dziękujemy za Twoją cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt pod adresem donate@wikimedia.org. {% endif %}

{% if "UnrecordedCharge" in contribution_tags %} Rozwiązaliśmy niedawno problem techniczny, który powodował, że niewielka liczba darczyńców okresowych nie otrzymywała potwierdzenia do celów podatkowych. Potraktuj proszę tą wiadomość jako podziękowanie za darowiznę dokonaną dnia [date]. Ta wiadomość jest również potwierdzeniem złożenia darowizn we wcześniejszych miesiącach 2014 roku, jednakże nie może posłużyć jako potwierdzenie złożenia kolejnej darowizny po [date]. Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie, a listy z podziękowaniami powinny być w przyszłości wysyłane bez zakłóceń. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem donate@wikimedia.org. {% endif %}

Przez ostatni rok dotacje ‒ takie jak Twoja ‒ wsparły naszą pracę i pozwoliły na rozbudowę encyklopedii do 287 edycji językowych, a także ułatwienie dostępu do niej coraz większej liczbie osób z całego świata. Szczególnie mocno staramy się oddziaływać na te regiony, w których nie ma dostępu do edukacji. Zapewniamy dostęp do wiedzy osobom takim jak Akshaya Iyengar z miasta Solapur w Indiach. Dorastając w tym niewielkim ośrodku przemysłu włókienniczego, Akshaya używała Wikipedii jako podstawowego źródła informacji. W regionach, gdzie książki są rzadkością, ale dostępny jest mobilny internet, Wikipedia odgrywa bardzo istotną rolę. Akshaya ukończyła uczelnię wyższą w Indiach i pracuje teraz jako inżynier oprogramowania w Stanach Zjednoczonych. Jak twierdzi, dzięki Wikipedii uzyskała połowę swojej wiedzy.

To nie jest jednorazowy przypadek. Nasza misja jest wzniosła i pełna wyzwań. Większość osób korzystających z Wikipedii jest zaskoczona, gdy dowiadują się, że jest ona wspierana przez organizację pożytku publicznego i utrzymywana dzięki dotacjom jej czytelników. Co roku wspiera nas tyle osób, ile trzeba, byśmy mogli zapewnić dostęp do całości ludzkiej wiedzy dla całego świata. Dziękuję, że pomagasz nam w tym działaniu.

W imieniu prawie pół miliarda ludzi, którzy czytają Wikipedię, tysięcy redaktorów-wolontariuszy i pracowników Fundacji, dziękuję za udostępnienie Wikipedii w tym roku online i bez reklam.

Dziękuję,

Lila Tretikov,
dyrektor wykonawczy,
Wikimedia Foundation
donate.wikimedia.org

Wielu pracodawców chętnie wynagrodzi Twoją darowiznę. Zapytaj swojego pracodawcę o stosowne firmowe zwroty finansowe i programy.

Dla Twojego użytku: Twoja darowizna o numerze [contributionId] w wysokości [amount] została złożona w dniu [date].

[ifRecurring] Ta wpłata jest częścią darowizny okresowej. Comiesięczne płatności będą pobierane z Twojego konta przez Wikimedia Foundation do momentu w którym poinformujesz nas o chęci rezygnacji. Jeśli chcesz anulować swoją darowiznę okresową, zapoznaj się z naszymi [#recurringCancel instrukcjami rezygnacji]. [endifRecurring]

Ta wiadomość stanowi dowód złożenia przez Ciebie darowizny. Wikimedia Foundation, Inc. jest organizacją użyteczności publicznej zwolnioną z podatku na podstawie przepisów § 501(c)(3) federalnego kodeksu podatkowego Stanów Zjednoczonych. Nasz adres to: 149 New Montgomery St, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105, USA (Stany Zjednoczone). Numer identyfikacji podatkowej: 20-0049703.

Rezygnacja z subskrypcji:

Ponieważ jesteś naszym darczyńcą, chcielibyśmy informować Cię o niektórych przedsięwzięciach społeczności Wikimedia i zbiórkach funduszy. Jeśli jednak nie chcesz otrzymywać od nas takich wiadomości, kliknij na link poniżej, a my usuniemy Twój adres e-mail z naszej listy subskrybentów.

[#unsubscribe Zrezygnuj z subskrypcji]

Pomóż nam [#translate przetłumaczyć] tę wiadomość.