גיוס כספים/תרגום/מכתב תודה עבור תרומה 2014-06-06

This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 20140606 and the translation is 100% complete.

[ifFirstnameAndLastname] שלום [given name], [elseifFirstnameAndLastname] תורם יקר, תורמת יקרה, [endifFirstnameAndLastname]

תודה על תרומתך, שלא תסולא בפז, של הבאת ידע לכל אדם בעולם.

{% if "RecurringRestarted" in contribution_tags %} פתרנו לאחרונה בעיה טכנית קטנה שעצרה חלק מהתרומות החודשיות. הפעלנו מחדש את תרומתך ועכשיו זה עובד כנדרש. אנו לא נחייב אותך על החודשים שעברו. תודה על סבלנותך ותמיכתך. נשמח לקבל ממך דוא״ל לכתובת donate@wikimedia.org אם יש לך שאלה כלשהי. {% endif %}

{% if "UnrecordedCharge" in contribution_tags %} פתרנו לאחרונה בעיה טכנית קטנה שגרמה לכך שמספר קטן של תורמים לא קיבלו אישור על התרומה. קבל את המכתב הזה כאות תודה על תרומתך ב־[date]. תודה על סבלנותך ותמיכתך. נשמח לקבל ממך דוא"ל לכתובת donate@wikimedia.org אם יש לך שאלה כלשהי. {% endif %}

שמי הוא לילה טרטיקוב ואני המנכ״לית של קרן ויקימדיה. במהלך השנה האחרונה, תרומות כשלך סייעו בהנעת המאמצים להרחבת האנציקלופדיה ב־287 שפות כדי לאפשר גישה אליה מכל רחבי העולם. אנו חותרים קדימה במרץ כדי להשפיע על אלו שאין להם גישה לחינוך בשום דרך אחרת. אנו מביאים ידע לאנשים כמו אקשאיה איינגר מהעיר סולאפור שבהודו. היא גדלה בעיירה קטנה שעיקר פרנסתה הוא ייצור בדים, והשתמשה בוויקיפדיה כמקור הלימוד העיקרי שלה. לסטודנטים באזורים אלה, שאין בהם הרבה ספרים אך יש גישה לאינטרנט נייד, ויקיפדיה היא חיונית. אקשאיה המשיכה וסיימה את לימודיה במכללה בהודו וכיום עובדת כמהנדסת תכנה בארצות הברית. היא זוקפת לטובת ויקיפדיה כמחצית מהידע שלה.

הסיפור הזה אינו ייחודי. המטרה שלנו שאפתנית ויש בה אתגרים רבים. רוב האנשים שמשתמשים בוויקיפדיה מופתעים לשמוע שהיא מופעלת על־ידי ארגון ללא מטרות רווח וממומנת מהתרומות שלכם. בכל שנה, מספיק אנשים תורמים כדי לשמור את סך כל הידע האנושי זמין לכולם. תודה שאפשרת לנו לקדם את המטרה הזאת.

בשמם של קרוב לחצי מיליארד קוראי ויקיפדיה, של אלפי העורכים המתנדבים ושל סגל הקרן, אני מודה לך על הסיוע בתפעול של ויקיפדיה ברשת וללא פרסומות השנה.

תודה לך,

לילה טרטיקוב (Lila Tretikov),
מנכ״ל,
קרן ויקימדיה
donate.wikimedia.org

מעסיקים רבים יתרמו כמה שהעובדים שלהם תורמים: אנא בדקו אם בחברה שלכם יש תכנית התאמת תרומות.

לידיעתך: תרומתך, מספר [contributionId] ב־[date] הייתה בסך [amount].

[ifRecurring] תרומה זו היא חלק מתשלום שחוזר על עצמו. תשלומים חודשיים ייגבו על ידי קרן ויקימדיה עד שנתבקש על ידיך להפסיק זאת. לביטול התשלומים, ניתן לעיין ב[#recurringCancel הוראות הפשוטות לביטול תשלומים]. [endifRecurring]

מכתב זה יכול לסייע כהוכחה לתרומתך. לא סופקו טובין או שירותים, מלאים או חלקיים, תמורת תרומה זו. קרן ויקימדיה (The Wikimedia Foundation, Inc.), היא תאגיד ללא מטרות רווח עם פטור ממס מסוג 501(c)(3) בארצות הברית. כתובתנו היא:
149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105, US.
מספר פטור ממס בארה"ב: 20-0049703.

להסרה מרשימת התפוצה:

מכיוון שתרמת, היינו רוצים לשלוח לך עדכונים על התרמות ועל פעילויות הקהילה שלנו. אם ברצונך לא לקבל מכתבים כאלה מאתנו, נא ללחוץ להלן ונוריד אותך מהרשימה.

[#unsubscribe הסרה]

נשמח אם יתאפשר לך לסייע לנו [#translate לתרגם] את ההודעה הזאת.