Вибори до Фонду Вікімедіа – 2013/Комітет

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections 2013/Committee and the translation is 100% complete.
Info The election ended 22 June 2013. No more votes will be accepted.

The results were announced on 24 June 2013.

Допоможіть перекласти вибори.

Комісія з виборів до Ради 2013 керує деталями організації виборів в межах повноважень, делегованих їй Піклувальною радою, відповідно до огляду Ради, і може давати Раді рекомендації щодо виборів.

Членство

Комісія складається з членів, затверджених Піклувальною радою для організації Виборів до Піклувальної ради Фонду Вікімедіа 2013 року. Члени Комісії мають бути дописувачами одного чи більше проектів Вікімедіа, не можуть бути членами Ради чи кандидатами на виборах, не можуть голосувати на виборах.

Комісія була представлена 5 лютого 2013 року і складається з таких членів:

Ім'я Знання мов Розташування (часовий пояс)
Ferdinando Scala it, nap, en-5, fr-5, es-2 San Giorgio a Cremano, Italy (UTC+1)
Jon Harald Søby nb, en-3, sv-3, de-2, da-2, es-1, eo-1, ro-1, sw-1 Trondheim, Norway (UTC+1)
Katie Chan en, yue Lincoln, England (UTC+0)
Ralf Roletschek de, es-2, ru-1, cs-1, ca-1, en-0 Eberswalde, Germany (UTC+1)
Risker en, fr-2 Toronto, Canada (UTC-5)

Philippe Beaudette відповідає за підтримку працівників і посередництво, а Geoff Brigham забезпечує підтримку у правових питаннях.

Завдання

Комісія відповідальна за планування і проведення фактичного кожного аспекта виборів до Ради. Наприклад, Комісія планує тип голосування, критерії права голосу, критерії для кандидатів, керує усіма офіційними сторінками виборів на Меті, перевіряє, чи відповідають критеріями кандидати і виборці, перевіряє голоси на предмет дублів чи інших проблем, et cetera.