Вибори до Фонду Вікімедіа/Омбудсмен КРК/2013/Кандидати

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/FDC Ombudsperson elections/2013/Candidates and the translation is 100% complete.
Info The election ended 22 June 2013. No more votes will be accepted.

The results were announced on 24 June 2013.

Допоможіть перекласти вибори.

Matthew Bisanz (MBisanz)

MBisanz (talk meta edits global user summary CA)

Інформація про кандидата
 
Метью Бісанз (Matthew Bisanz), 2012
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Matthew Bisanz
  • Вік: 27
  • Місце проживання: Вашингтон, округ Колумбія, США
  • Знання мов: Англійська - рідна.
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 21 липня 2005 року.
  • Активно бере участь у проєктах: en.wiki, commons, meta
Програма кандидата Привіт, мене звуть Метт і я є редактором з 2005 року, дуже активний з 2007 року. Протягом цього всього часу я був пов'язаний з багатьма аспектами руху Вікімедіа, в тому числі як член Комітету з аудиту Фонду Вікімедіа, колишній голова цього комітету, і член ради директорів Вікімедіа Нью-Йорку. Я в даний час також є стюардом і працюю в Ревізійному підкомітеті англійської Вікіпедії. Як нове обличчя в русі Вікімедіа, Комітет з розподілу коштів має завоювати довіру спільноти щодо своєї ефективної роботи. Омбудсмен виконує ключову роль у забезпеченні неупередженого розгляду скарг щодо КРК. Через огляди й дослідження омбудсмена спільнота може побачити де КРК ефективно працює і як КРК та Піклувальна рада ставляться серйозно до відхилень від зазначених процедур та інструкцій і вирішують ці проблеми. Я вірю, що мій попередній досвід у цьому русі і досвід бухгалтера в реальному житті дали мені навички, щоб ефективно функціонувати як омбудсмен. Дякую за ваш час.
Обов'язкові запитання 1. Як ви вважаєте, що з вашого досвіду покращить працю та процес рекомендацій КРК?
1.1. У звязку з управлінням і/чи оцінюванням щорічних планів та програм?
Я є сертифікованим аудитором (CPA (NY)) і маю ступінь MBA в стратегічних та лідерських студіях. Ці професійні якості будуть діяти разом з моїм досвідом роботи в адміністрації розподілу грантів у аспірантурі та в різних аудиторських ролях в русі Вікімедіа щоб допомогти мені ефективно розглядати і досліджувати річні плани і процеси навколо їх створення.
1.2. Щодо представлення грантів?
Я працював два роки в коледжі в адміністрації розподілу грантів і над дослідницьким грантом. Я розумію необхідність дотримання правил надання грантів, а також практичних складнощів, з якими стикаються грантоотримувачі у дотриманні правил. Я також працював у групі великої фірми бухгалтерського обліку, яка займалась організаціями звільненими від податків і тому розумію основні принципи роботи благодійних організацій.

2. Яка, на вашу думку, роль омбудсмена?

Омбудсмен виступає як неупереджений слідчий і рецензент процесу розподілу коштів у цілому і скарг, крім порад щодо розподілу коштів, зокрема, щоб допомогти спільноті, раді та КРК зрозуміти ефективність процесу розподілу грантів і допомогти врегулювати суперечки, що пов'язані з роботою процесу.

3. Які потенційні скарги на FDC процес, що на вашу думку можуть бути задокументовані з омбудсменом, і як ви могли б з ними боротися?

Основні види скарг, я передбачаю, пов'язані з невдачами у спілкуванні між прохачами і КРК, які відносяться до ще молодого процесу надання грантів і невдачі у спілкуванні між мережею сторін, що беруть участь в процесі (персонал, що видає гранти, члени правління і т.д.). Я також вважаю, що Омбудсмен має забезпечувати неупереджений погляд на грантодавчий процес для (сподіваюся) забезпечення віри спільноти в ефективне функціонування КРК та для забезпечення зворотного зв'язку, що дозволить покращити процес надання грантів у майбутньому.

Susana Morais (Lusitana)

Lusitana (talk meta edits global user summary CA)

Інформація про кандидата
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Susana Morais
  • Вік: 34
  • Місце проживання: Лісабон, Португалія
  • Знання мов: Португальська, німецька, англійська, іспанська, трохи італійська, трохи французька.
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 2004
  • Активно бере участь у проєктах: meta.wikimedia, Commons, pt.wiki
Програма кандидата Я вірю в рух Вікімедіа і що все, що ми робимо, має кінцеву мету надати кожній людині в усьому світі вільний доступ до всіх знань.
Обов'язкові запитання 1. Як ви вважаєте, що з вашого досвіду покращить працю та процес рекомендацій КРК?
1.1. У звязку з управлінням і/чи оцінюванням щорічних планів та програм?
Посада члена ради директорів Wikimedia Португалії з моменту її заснування допомогла мені зрозуміти як різні розділи функціонують. Я також була залучена до розробки програм і річних планів.
1.2. Щодо представлення грантів?
Особливо я є досвідченою у динаміці невеликих розділів та у їхніх потребах у фінансуванні, а також знайома з труднощами, пов'язаними із звітностю.

2. Яка, на вашу думку, роль омбудсмена?

Омбудсмен має документувати скарги, так що труднощі і проблеми, що відчуваються всіма зацікавленими сторонами є адресними, і процес може бути поліпшений. Омбудсмен також має узагальнювати щорічно Всі отримані відгуки, що стосуються процесу (від Порталу навігації до ясності у формах і т.д.). Для цього потрібне добре розуміння процесу КРК. Я думаю, що це важливо, щоб всі скарги приймалися до уваги, так що процес може бути прозорим і заслуговувати довіри. Я також вважаю, що роль Омбудсмена ще можна поліпшити в майбутньому, оскільки ми всі багато вивчили нового за цей перший рік.

3. Які потенційні скарги на FDC процес, що на вашу думку можуть бути задокументовані з омбудсменом, і як ви могли б з ними боротися?

Використовуючи за зразок скарги, що були направлені мені протягом останнього року (як омбудсмену), будь то скарга про прийнятність процесу або про розподіл пожертвувань і фонду, я вважаю, що у разі необхідності розслідування важливо дивитися на контекст кожної скарги неупереджено, а не розглядати стандартно всі скарги. Важливо також зібрати всі точки зору і факти щоб прояснити процес і щоб ми всі могли зрозуміти що пішло не так і як це зробити краще наступного разу.