אסטרטגיית 2015 / התייעצות קהילתית

This page is a translated version of the page Strategy/Wikimedia Foundation/2015/Community consultation and the translation is 95% complete.
Outdated translations are marked like this.

right|thumb|דו"ח התייעצות אסטרטגיה

קרן ויקימדיה היא ארגון ללא מטרות רווח התומך ומפעיל מיזמים גדולים מבוססי-ידע כמו ויקיפדיה. אנו עובדים עם אלפי תורמים-מתנדבים מסורים וקוראים, ושואפים תמיד להגדיל את המיזמים שלנו ולהרחיב את תפוצתם העולמית, כך שנוכל לחלוק תוכן חינוכי, רב-לשוני בחינם עם כל העולם.

נקודת המבט שלך חשובה לנו. אנו בונים תוכנית אסטרטגיה לקרן ויקימדיה, ואנו זקוקים לחוות דעתך הבסיסית בדבר העתיד. כעת אנו אוספים מידע מאנשים כמוך. המומחיות ונקודת המבט שיש לך יעזרו לנו להרחיב את מסגרת החשיבה שלנו ולייצר תוצאה שבאמת מייצגת את המטרות שאנו חולקים. אנו נקרא את תרומתך, והיא תסייע לעצב את האסטרטגיה שלנו, שאותה נשתף עם הקהילה לצורך קבלת תגובות.

אם תרצה מידע נוסף בבקשה סקור את רקע זה או בדוק את הבלוג הזה

כיצד הנך יכול להשתתף?

אנא קרא את התרחיש הבא.. וענה על השאלות המופיעות אחריו

התרחיש

סביבת האינטרנט עוברת שינוי. בשלוש השנים הבאות אנו מצפים לראות התחזקות בהשפעה של (לפחות) שתי תופעות גלובליות מרכזיות:

העולם עובר לניידים. מגמות מראות שמכשירים ניידים הופכים להיות האמצעי המרכזי (ולעיתים קרובות היחיד!) שבו רוב האנשים משתמשים לגישה לאינטרנט ברחבי העולם. האתרים שלנו צריכים להיות ערוכים לכך. מליארד המשתמשים הבאים מתחברים לרשת (כולל מספר לא מבוטל מאסיה, אמריקה הלטינית ואפריקה). יתכן שמשתמשים אלה מגיעים ללא דעות קדומות על מיזמי ויקימדיה ויתכן שיהיו להם מניעים אחרים להשתתף בהם.

השאלות

על אילו מגמות מרכזיות ניתן להצביע בנוסף לניידים ולמליארד המשתמשים הבאים? לפי המגמות העתידיות החשובות לדעתך, איך יראו מיזמי ויקימדיה פורחים ובריאים?

ספרו לנו מה אתה חושבים

עזרו לעצב את העתיד של ארגון ויקימדיה ע"י לחיצה על הכפתור מטה. תודה על המשוב המשמעותי מאוד להנעת התהליך.

אנא זכרו שכל התשובות מתפרסמות בפומבי ושעל ידי שליחתן אתם משחררים את תשובותיכם לרשות הציבור כך שנוכל להשתמש בהן או למסור אותן לצרכי מחקר או למטרות אחרות. אנא המנעו ממסירת מידע אישי או רגיש.