Strategy/Wikimedia Foundation/2015/Community consultation/et

This page is a translated version of the page Strategy/Wikimedia Foundation/2015/Community consultation and the translation is 79% complete.

Wikimedia Foundation (WMF) on mittetulunduslik, heategevuslik organisatsioon, mis toetab ja opereerib suuri entsüklopeediapõhiseid teadmiste projekte nagu Vikipeedia. Töötades koos tuhandete pühendunud vabatahtlike panustajate ja lugejatega, püüdleme me pidevalt oma projektide kasvatamise ja nende globaalse ulatuse laiendamise poole, et me suudaksime jagada tasuta, mitmekeelsed ja harivad sisu kogu maailmaga.

Strategy consultation report

Sinu nägemus loeb. Me töötame parasjagu WMF'i jaoks strateegiat välja ja vajame esialgseid mõtteid tuleviku kohta. Me kogume informatsiooni inimestelt nagu Teie. Asjatundlikkus ja perspektiiv, mida te meile toote aitab meil laiendada oma mõtlemist ja jõuda lõpptulemuseni, mis tõeliselt esindab meie ühiseid eesmärke. Me loeme teie panused aidata, et sõnastada oma strateegiat, mida me kogukonnaga jagame, et tagasisidet saada.

Kui Sa tahaksid rohkem informatsiooni, palun vaata üle Taust või jälgi Seda postitust.

Kuidas sa osaleda saad?

Palun loe läbi allolev stsenaarium ja vasta küsimustele leheküljel the discussion page.

Stsenaarium

Inerneti keskkond on muutumas. Järgmise kolme aasta jooksul ootame me näha suuremat mõju vähemalt kahelt suurelt ülemaailmselt trendilt:

  • Maailm on muutumas mobiilseks. Trendid näitavad, et mobiilsed seadmed on muutumas põhiliseks (ja tihti ka ainsaks!) meetodiks enamikele inimestele üle maailma Internetile ligi pääseda. Meie leheküljed peavad olema selleks täielikult valmistunud.
  • Järgmised miljard Interneti kasutajat tulevad Internetti (kaasa arvatud märkimisväärne arv Aasiast, Ladina-Ameerikast ja Aafrikast). Nendel kasutajatel võib olla vähe või üldse mitte väljakujunenud arusaamu ühegi Wikimedia projekti kohta ja võib olla vähe motivatsiooni osaleda kui nad lõpuks mõistavad.

Küsimused

  1. Millised suured trendid nimetaksid sa lisaks mobiilsusele ja järgmisele miljardile kasutajale?
  2. Põhinedes tulevikutrendidele, mis sa arvad, et on tähtsad, millised näeksid välja edukad ja terviklikud Wikimedia projektid?

Ütle meile, mida sa arvad

Aita kujundada Wikimedia Foundationi tulevikku klikkides alloleval nupul. Sinu panus on hinnatud, kui me alustame seda projekti.

Palun jäta meelde, et kõik vastused postitatakse avalikult ja nende esitamisega siia Sa avaldad nad avalikule domeenile, nii et me võime neid kasutada või avaldada neid uurimistööl või muudel põhjustel. Palun ära avalda siin oma isikuandmeid.