Кампанія зі збору коштів 2012/Переклад/Сторінки інформації для донорів

This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Donor information pages and the translation is 100% complete.


Скасування або зміна регулярних пожертвувань.

Ми високо цінуємо ваші внески до Фонду Вікімедіа і підтримку вами вільних знань. Ми знаємо, що іноді обставини можуть змінитися, і не завжди можливо продовжувати робити регулярні внески. Для скасування або зміни своєї підписки, будь ласка, виконайте вказівки нижче:

PayPal
 • Вам потрібно увійти до свого облікового запису PayPal, потім перейти до своїх налаштувань за посиланням «My Account», натиснути «Account info», а потім - «Preapproved Payments».
 • Виконуйте вказівки, що з'являться на екрані. Докладніша інформація доступна за посиланням PayPal.
 • Також ви можете виконувати нижченаведені вказівки, що відносяться до кредитних карток. Будь ласка, врахуйте, що ми можемо тільки скасовувати пожертви через PayPal, але не змінювати їх.
Кредитна карта
 • Будь ласка, відправте на адресу giving wikimedia.org електронний лист з інформацією про те, що саме ви хотіли б змінити, а також якомога більше відомостей про свій первинний внесок, таких як:
  • адреса електронної пошти, яка використовувалася для отримання пожертвувань
  • використовується повне імˈя
 • Ви отримаєте підтвердження по електронній пошті, коли зміни будуть завершені.

проблеми при пожертвуваннях

Якщо ви зіткнулися з якими-небудь труднощами в процесі оформлення своєї пожертви, або у вас виникло питання - ознайомтеся, будь ласка, з частими питаннями. Якщо у вас ще виникають сумніви або вам потрібна допомога у відстежуванні вашого платежу, зв'яжіться з нами за адресою donate@wikimedia.org.

Цей сайт захищений?
Сайт пожертв Фонду Вікімедіа вельми надійний і підтримується Verisign Trusted. Після натиснення на банер або на посилання для пожертв, ви потрапите на сторінку, яка знаходиться на надійно захищеному сайті (https); вся інформація шифрується і обробляється відповідно до найбільш високих стандартів захисту даних.
Зручний для мене спосіб оплати ще не пропонується Фондом Вікімедіа.
Нам шкода, що зараз ми не в змозі запропонувати вам найбільш зручний для вас спосіб оплати; у майбутніх кампаніях по збору засобів ми сподіваємося організувати зручніші варіанти прийому пожертв в більшості валют. Проте, нам дуже хотілося б знати, які методи найчастіше використовуються вами і у вашій країні - будь ласка, відправте нам електронний лист з вашою думкою, зазначивши свою країну і назву способу оплати.
Ми постараємося додати ці опції в найближчому майбутньому. А поки, будь ласка, ознайомтеся із списком доступних вже зараз способів збору пожертв: Ways to give.
Чому не були прийняті пожертви з моєї кредитноі / дебетовоі карти?
Якщо ваш платіж не прийнятий або ви не змогли ввести відомості про свою карту на нашій сторінці пожертв, - перевірте, будь ласка, свою кредитну/дебетову карту так:
 • Ваша кредитна/дебетова карта повинна бути придатною для міжнародного застосування. В даний час не приймаються пожертви з карт, придатних тільки у вашій країні (так звані домашні карти). Будь ласка, подзвоніть в свій банк і попросіть їх додати можливість міжнародних транзакцій.
 • Кредитні карти США, Сполученого Королівства і Канади приймаються тільки в цих державах (відповідно).
 • В даний час приймаються не всі віртуальні карти. Останні часто застосовують при покупках онлайн для того, щоб захистити конфіденційні відомості на своїй фізичній карті. Проте, ви можете бути упевнені, що наша обробка пожертв підтримується професійними процесинговими операторами, повністю сумісними зі всіма видами карт, і ваші відомості повністю захищені. Тому, якщо ваша віртуальна карта не прийнята, то, будь ласка, скористайтеся замість неї своєю звичайною кредитною/дебетовою картою.
 • Якщо ви використовуєте дебетову карту, то, будь ласка, зверніть увагу на те, що захисний код (CVV) указувати необов'язково. Якщо ваша дебетова карта не містить CVV, то просто пропустіть це поле.
 • Ваш банк може виділяти подібні транзакції для додаткової перевірки. Таке найбільш ймовірно, якщо ви вперше робите пожертву для Вікімедіа. Будь ласка, зв'яжіться з банком і попросити їх розблокувати майбутні транзакції до Вікімедіа, щоб ваші майбутні пожертви оброблялися в штатному режимі.
Чому при спробі зробити пожертву я отримую попередження або повідомлення про помилку сертифікату?
Будь ласка, не хвилюйтеся, якщо при спробі зробити пожертву отримуєте попередження або повідомлення про помилку сертифікату. Найімовірніше, це відбувається через застарілу версію вашого браузера. Будь ласка, оновіть свій браузер до нової версії або використайте інший браузер. Якщо проблему не усунуто, напишіть нам, будь ласка, про це за адресою donate@wikimedia.org

Політика повернення грошей

Якщо через якісь причини ви хочете відкликати свою пожертву, то, будь ласка, зв'яжіться з нами за електронною адресою donate@wikimedia.org. Для того, щоб обробити вашу заявку на повернення грошей, нам будуть потрібні наступні відомості:

 • дата пожертви (всі запити на повернення грошей повинні бути зроблені протягом 90 днів після пожертви)
 • сума пожертви (пожертви сумою більше 10000 доларів США вважаються великими і підпадають по дію грантової угоди між Фондом і цим жертводавцем)
 • повне імˈя
 • Спосіб оплати (кредитна карта, банківський переказ, електронний гаманець, ...)
 • країна походження
 • підстава для повернення

Будь ласка, майте на увазі, що деякі методи оплати не передбачають відшкодування або вимагають, щоб воно було виконане з використанням того ж способу платежу (тієї ж карти), тому для обробки вашої заявки на повернення може бути потрібна додаткова інформація. Всі повернення будуть оброблені максимально швидко, але час обробки коливається залежно від способу платежу.

відповідні пожертвування

Пожертва з відповідним збільшенням - це прекрасний і легкий спосіб для подвоєння або навіть потроєння вашої пожертви Фонду Вікімедіа. Багато компаній підтримують добродійність своїх співробітників шляхом пропозиції програм відповідного збільшення пожертв. Скориставшись програмою відповідного збільшення пожертв своєї організації, ви можете максимально збільшити цінність своєї пожертви без додаткових витрат. Будь ласка, з'ясуйте в своїй службі управління персоналом (HR), чи готовий ваш працедавець пропорційно збільшувати вашу пожертву Фонду Вікімедіа.

Як діє ця програма?

Хоча програми розрізняються в різних компаніях, цей процес дуже простий:

 1. Упевніться, що у вашій компанії є програма відповідного збільшення пожертв, і візьміть у свого працедавця відповідний бланк форми відповідних пожертв (Matching Gifts Form).
 2. Заповніть цю форму і вишліть її у Фонд Вікімедіа за нашою поштовою адресою:
  Wikimedia Foundation, Inc.
  P.O. Box 98204
  Washington, DC 20090-8204 USA
 3. або електронна пошта: matching@wikimedia.org
 4. Фонд Вікімедіа перевірить вашу пожертву і вишле цей бланк назад у вашу компанію
 5. Ваша компанія вишле пропорційно збільшену пожертву до Фонду Вікімедіа
 6. Пожертви з відповідним збільшенням слід надсилати за адресою:
До вашого відома, наш податковий ідентифікатор в США (United States Tax ID):

Обˈєднана федеральна кампанія

Фонд Вікімедіа (The Wikimedia Foundation, Inc.) включений в перелік добродійних організацій Об'єднаної Федеральної кампанії США 2011 (2011 Combined Federal Campaign (CFC) Charity List) як національна/міжнародна незалежна організація. Наш код: 61478.

Організації, що підтримали Фонд Вікімедіа за допомогою щедрості своїх співробітників

Багато людей і їх працедавці вже беруть участь в пожертвах для Фонду Вікімедіа. Ми вдячні їм за підтримку і щедрість. Якщо хтось вже робив пожертву шляхом відповідного збільшення, то він може знайти додаткову інформацію про свою програму відповідного збільшення пожертв тут: