Affiliations Committee/Members/nl
Het Affiliatiecomité bestaat uit vrijwilligers die zijn geselecteerd om hun enthousiasme en hun vaardigheden in gemeenschapsorganisatie, interculturele communicatie, het beoordelen van statuten en het verstrekken van bestuursadvies aan opkomende organisaties. Momenteel zijn er tien stemgerechtigde leden, elk met een termijn van twee jaar; de termijnen zijn zodanig afgeregeld dat elk jaar de helft van de zetels wordt verkozen.
De stemgerechtigde commissieleden worden geholpen door een onbepaald aantal adviseurs zonder stemrecht, die worden benoemd door het bestuur (en dan bekend staan als Board liaisons, bestuurscontactpersonen) of door het comité zelf. Adviseurs voorzien het Comité van praktijkervaring, taalvaardigheden en bestuursadvies. Zij kunnen deelnemen aan discussies op een bijeenkomst van een subcommissie.
Sommige personeelsleden van de Wikimedia Foundation zijn ook actief aanwezig op de besloten mailinglijst en interne wiki van het Affiliatiecomité en fungeren zo als verbinding. Zij kunnen inzicht en advies geven wanneer dat nodig is. Formeel gezien zijn ze geen leden van het comité. Ze zijn aanwezig op verzoek van de Wikimedia Foundation en met toestemming van de stemgerechtigde leden van het comité.
Alle leden van het bestuur van de Wikimedia Foundation hebben toegang tot de interne wiki van het Affiliatiecomité.
Als u stemgerechtigd comitélid wilt worden, laat dan een berichtje achter op de overlegpagina, dan wordt u op de hoogte gebracht wanneer er plaatsen beschikbaar zijn. De laatste verkiezing vond plaats aan het eind van 2023, waarna de nieuwe leden zich in januari 2024 bij het comité hebben aangesloten. De volgende verkiezing is gepland voor eind 2024, waarna de nieuwe leden zich in januari 2025 bij het comité zullen aansluiten.
Huidige leden
№ | Foto | Naam | Talen | Locatie (tijdzone) | Einde termijn | Rol |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeffrey Keefer | en-N, fr-2 | United States, North America (UTC-4/UTC-5) | 28 februari 2027 | Voorzitter | |
2 | Mehman Ibragimov | ka-N, ru-N, tr-N, az-N, en-3 | Georgia, Eastern Europe (UTC+4) | 28 februari 2027 | Secretaris; Vicevoorzitter | |
3 | Suyash Dwivedi | hi-N, en-3, sa-2 | India, South Asia (UTC+05:30) | 28 februari 2027 | Penningmeester; Vicevoorzitter | |
4 | Başak Tosun | tr-N, en-5 | Turkey, Eastern Europe (UTC+3) | 30 juni 2024 | ||
5 | Joy N. Y Agyepong | en-N, tw-N, ak-N | Ghana, Africa | 30 juni 2024 | ||
6 | Maor Malul | es, en-5, lad-4, pt-4, de-3, he-3, ca-3, af-2, guc-2, tr-2 | Israel, Western Asia (UTC+2) | 31 december 2024 | ||
7 | Aleksey Chalabyan | hy-N, ru-N, en-3 | Armenia, Eastern Europe (UTC+4) | 31 december 2024 | ||
8 | Maciej Artur Nadzikiewicz | pl-N, en-4, de-2 | Poland/Belgium, Central Europe (UTC+1) | 28 februari 2027 | ||
9 | Harriet Henry Bayel | Ghana, West Africa (UTC) | 28 februari 2027 | |||
10 | Agus Damanik | Indonesia, Southeast Asia (UTC+7) | 28 februari 2027 | |||
11 | Mari Avetisyan | hy-N, en-3, tr-3, ru-3, | Armenia, Eastern Europe (UTC+4) | 28 februari 2027 |
Leden zonder stemrecht
Adviseur | Talen | Locatie (tijdzone) | Einde termijn | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|
HakanIST | tr-N, en-3 | Turkey, Eastern Europe (UTC+3) | 28 februari 2025 | |
Aaryaa Joshi | en-N, mr-N, hi-N | India, South Asia (UTC+5.30) | 28 februari 2025 | |
Benoît Prieur | fr-N | France, Europe (UTC+1) | 28 februari 2025 | |
Buszmail | Philippines, Southeast Asia (UTC+8) | 28 februari 2025 | ||
Delphine Ménard | fr-N, en-5, de-3, es-3, it-2 | France, Europe (UTC+1) | 28 februari 2025 | |
RebeccaRwanda | Rwanda, Central Africa (UTC+2) | 28 februari 2025 | ||
Lucas Teles | pt-N, en-3, es-2 | Brazil, South America (UTC-2) | 28 februari 2025 |
Contactpersoon | Talen | Locatie (tijdzone) | Einde termijn | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|
Mike Peel | en-N, es-2, pt-1, fr-1 | Europe (UTC+1) | — | |
Nataliia Tymkiv | — | |||
Lorenzo Losa | — |
№ | Foto | Naam | Talen | Locatie (tijdzone) | Rol |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dumisani Ndubane | ts-N, en-4 | South Africa (UTC+2) | ||
2 | Manavpreet Kaur | pa-N, en-4, hi-3, fr-2 | Punjab, India, Asia (UTC+5:30) | ||
3 | Nahid Sultan | bn-N, en-3, bpy-1.05, hif-1, as-1 | Bangladesh, South Asia (UTC +6) | Vertrouwen en veiligheid | |
4 | Charles Roslof | en-N | United States, North America (UTC-8/UTC-7) | Juridisch | |
5 | Stephen LaPorte | en-N | United States, North America (UTC-8/UTC-7) | Juridisch |
Voormalige leden
Lid | Periode | Opmerkingen |
---|---|---|
Nathan Carter | 2006–2012 | mede-oprichter |
Łukasz Garczewski | 2006–2008 | mede-oprichter |
Austin Hair | 2006–2012 | mede-oprichter, voormalig voorzitter |
Hari Prasad Nadig | 2006–2008 | mede-oprichter |
Delphine Ménard | 2006–2012 | mede-oprichter, voormalig voorzitter, adviseur zonder stemrecht tot juli 2016, personeelswaarnemer |
Carlos Barcenilla | 2007–2010 | |
Anders Wennersten | 2007–2010 | |
Andrew Withworth | 2007–2010 | Voormalig vicevoorzitter |
Damian Finol | 2007–2013 | |
Michael Bimmler | 2008–2009 | van 2007 tot 2008 ook adviseur zonder stemrecht |
Marco Chiesa | 2008–2010 | |
Jeromy-Yu Chan | 2008–2013 | |
Miloš Rančić | 2009–2010 | tussen 2008 en 2009 en tussen 2010 en 2012 ook adviseur zonder stemrecht |
Lodewijk Gelauff | 2009-2014 | van 2014 tot 2016 ook adviseur zonder stemrecht |
Vladimir Medeyko | 2010–2012 | tussen 2012 en 2013 ook adviseur zonder stemrecht |
Sebastian Moleski | 2010–2013 | |
Ray Saintonge | 2010–2013 | |
Bence Damokos | 2010-2014 | Voormalig voorzitter, in functie als adviseur zonder stemrecht (zie hierboven) |
Bengt Oberger | 2012–2013 | |
Tomasz Kozłowski | 2012–2013 | in 2013 ook een paar maanden adviseur zonder stemrecht |
Maria Sefidari | 2012–2013 | voormalig penningmeester (2012-2013), tevens bestuurscontactpersoon van 2013 tot 2014 |
Tanvir Rahman | 2013-2015 | Voormalig secretaris |
Gregory Varnum | 2013-2015 | Voormalig vicevoorzitter |
Josh Lim | 2013-2015 | |
Cynthia Ashley-Nelson | 2014 | Voormalig vicevoorzitter |
Emily Temple-Wood | 2014-2016 | |
Ganesh Paudel | 2014-2016 | |
Ting Chen | 2014-2016 | |
Manuel Schneider | 2014-2016 | |
Anirudh Singh Bhati | 2014-2016 | |
Satdeep Gill | 2017-2018 | Voormalig penningmeester |
Tanweer Morshed | 2016-2018 | |
Salvador Alcántar Morán | 2013-2019 | |
Kirill Lokshin | 2014-2019 | Voormalig voorzitter (2017-2019) and Voormalig vicevoorzitter (2016-2017) |
Farah Jack Mustaklem | 2017-2019 | |
Biplab Anand | 2017-2019 | |
Maor Malul | 2013-2019 | Voormalig voorzitter and Voormalig vicevoorzitter |
Reda Kerbouche | 2019 | |
Manavpreet Kaur | 2019-2020 | |
Ravan Al-Taie | 2020-2021 | |
Sami Mlouhi | 2018-2021 | |
Rosie Stephenson-Goodknight | 2016-2021 | Voormalig voorzitter |
Emna Mizouni | 2016-2021 | former-Vice Chair |
Olushola Olaniyan | 2017-2022 | |
Linar Khalitov | 2021-2022 | |
Camelia Boban | 2016-2022 | Former Chair (2022) and Voormalig penningmeester (2018,2020) |
Bunty Avieson | 2020-2022 | |
Benoît Prieur | 2022-2023 | |
Wojciech Pędzich | 2021-2023 |
Adviseur | Periode | Opmerkingen |
---|---|---|
Andrew Lih | 2006–2008 | mede-oprichter |
Arne Klempert | 2006–2008 and 2012–2013 | founding member and also a Board liaison between 2010–2012 |
Michael Bimmler | 2007–2008 | van 2008 tot 2009 ook stemgerechtigd lid |
Frieda Brioschi | 2007–2009 | Contactpersoon bestuur |
Oscar Van Dillen | 2007–2008 | |
Miloš Rančić | 2008–2009 and 2010–2012 | tussen 2009 en 2010 ook stemgerechtigd lid |
Privatemusings | 2008–2010 | |
Ting Chen | 2009–2010 | Bestuurscontactpersoon alsmede stemgerechtigd lid van 2014 tot 2016 |
Kat Walsh | 2009–2010 | Contactpersoon bestuur |
Achal Prabhala | 2010–2012 | |
Samuel Klein | 2010–2012 | Contactpersoon bestuur |
Bishakha Datta | 2010–2013 | Contactpersoon bestuur |
Patricio Lorente | 2012–2014 | Contactpersoon bestuur |
Vladimir Medeyko | 2012–2013 | |
Tomasz Kozłowski | 2013 | tussen 2012 en 2013 ook stemgerechtigd lid |
Maria Sefidari | 2013–2014 | Bestuurscontactpersoon alsmede stemgerechtigd lid van 2012 tot 2013 |
Jan-Bart de Vreede | 2014–2015 | Contactpersoon bestuur |
Lodewijk Gelauff | 2014-2016 | van 2009 tot 2014 ook stemgerechtigd lid |
Natalia Tymkiv | July 2016-July 2018 | Board Liaison |
Anasuya Sengupta | Verenigde Staten, Noord-Amerika (UTC-8/UTC-7) | |
Patricio Lorente | Argentinië (UTC-3) | |
Esra'a Al Shafei | July 2018-August 2019 | Board Liaison |
Jorid Martinsen | 2019-2021 | |
Ilario Valdelli | 2019-2021 | |
Dr. James Heilman | August 2019-October 2021 | Board Liaison |
Anthony B. Diaz | 2021 |