חודש הדיפלומטיה התרבותית של אוקראינה 2022

This page is a translated version of the page Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2022 and the translation is 100% complete.

חודש הדיפלומטיה התרבותית של אוקראינה 2022

17 בפברואר - 17 במרץ    

[מדיה חברתית: #UCDMonth] · [קישור כאן: ucdm.wikimedia.org.ua]    ברוכים הבאים לאתגר הכתיבה לשיפור הערכים על התרבות האוקראינית בויקיפדיה!
  • מה: זוהי תחרות כתיבה ציבורית שמטרתה ליצור ולשפר מאמרים על התרבות והאנשים של אוקראינה בכמה שיותר מהדורות שפה של ויקיפדיה. רשימת הערכים להתמקד בהם סופק על ידי מארגני האתגר באוקראינה. המשתתפים הפעילים ביותר יזכו בפרסים.
  • מתי: אתגר הכתיבה מתקיים מהשעה 00:01, 17 פברואר 2022 (UTC) עד 23:59, 17 מרץ 2022 (UTC).
  • כיצד: התחרות פשוטה במבנה, עם 4 שלבים: בחר ערכים לעבוד עליהם ← קבל נקודות עבור עבודתך ← שואפים לצבור כמה שיותר נקודות ← קבל פרס על תרומתך!
  • מי: כל ויקיפד עם חשבון רשום בכל ויקי יכול לעזור לשתף פעולה בכתיבה ו/או תרגום הערכים הקשורים לתרבות האוקראינית בכל שפה. כדי להשתתף עליך להירשם באזור המשתתפים.
  • מדוע: התחרות מאורגנת על ידי ויקימדיה אוקראינה בשיתוף עם המכון האוקראיני ומשרד החוץ של אוקראינה. בוויקיפדיה חסרים ערכים על כל מיני נושאים, ובאמצעות התחרות הזו אנו מקווים לשפר ערכים על תופעות תרבותיות משמעותיות לעם האוקראיני. שיפור הערכים והסיקור של ויקיפדיה סביב התרבות האוקראינית חשובה כדי להבטיח שהקוראים שלנו ימצאו מידע באיכות גבוהה.