Ukraina kultuuridiplomaatia kuu 2022

This page is a translated version of the page Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2022 and the translation is 100% complete.

Ukraina kultuuridiplomaatia kuu 2022

17. veebruar – 17. märts    

[Sotsiaalmeedias: #UCDMonth] · [Link siia: ucdm.wikimedia.org.ua]    Tere tulemast võtma vastu väljakutset Ukraina kultuuri paremaks kajastamiseks Vikipeedias!
  • Mis: See on avalik kirjutamisvõistlus, mille eesmärk on luua ja täiendada artikleid Ukraina kultuurist ja inimestest võimalikult paljudes Vikipeedia keeleharudes. Artiklite soovitusliku nimekirja on pakkunud välja võistluse korraldajad Ukrainast. On ka auhinnad kõige toimekamatele osalejatele!
  • Millal: Väljakutse on jõus 00:01, 17 veebruar 2022 (UTC) kuni 23:59, 17 märts 2022 (UTC).
  • Kuidas: Võistlus koosneb neljast lihtsast sammust: Vali kirjutamiseks artikkel → Saa iga panuse eest punkte → Püüa saada punkte võimalikult palju → Pälvi oma panuse eest auhind!
  • Kes: Vikipeedia kontoga kaastööline entsüklopeedia mistahes keeleharus on teretulnud kirjutama või tõlkima Ukraina kultuuri puudutavaid artikleid. Osalemiseks pead end üles märkima osalejate nimekirja.
  • Miks: Võistlust korraldab Вікімедіа Україна koostöös Ukraina Instituudi ja Ukraina Välisministeeriumiga. Vikipeedias on puudu artikleid nii mõnelgi olulisel teemal ja selle võistlusega loodame parandada Ukrainaga seotud kultuurifenomenide kaetust. Vikipeedia artiklite täiendamine ja nende temaatiline kaetus on olulised, et meie lugejatele oleks kättesaadav kvaliteetne teave.