Ukrajinský měsíc kulturní diplomacie 2022

This page is a translated version of the page Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2022 and the translation is 100% complete.

Ukrajinský měsíc kulturní diplomacie 2022

17. února - 17. března    

[Sociální sítě: #UCDMonth] · [Odkaz zde: ucdm.wikimedia.org.ua]    Vítejte na stránce pisatelské výzvy, která se zaměřuje na zlepšení pokrytí ukrajinské kultury na Wikipedii!
 • O co se jedná? Jedná se o veřejnou výzvu, jejímž cílem je vytvářet a zlepšovat články o kultuře a lidech Ukrajiny v co největším počtu jazykových verzí Wikipedie. Organizátoři této výzvy vytvořili seznam článků, na které je se potřeba zaměřit. Nejaktivnější účastníci navíc obdrží ceny.
 • Kdy? Soutěž probíhá od 00:01, 17 únor 2022 (UTC) do 23:59, 17 březen 2022 (UTC).
 • Jak sa zúčastnit? Postup je jednoduchý:
  1. Vyberte si článek, na kterém chcete pracovat.
  2. Získejte za Vaši práci body.
  3. Snažte sa dosáhnout co nejvíce bodů.
  4. A získejte za Vaše příspěvky odměny!
 • Kdo se může zapojit? Kdokoli kdo má vytvořený účet na jakékoli jazykové verzi Wikipedie. Chcete-li se zúčastnit, zapište se do tohoto seznamu účastníků.
 • Proč výzva probíhá? Tuto výzvu pořádá Wikimedia Ukrajina ve spolupráci s Ukrajinským institutem a Ministerstvem zahraničních věcí Ukrajiny. Na Wikipediích chybí články o nejrůznějších tématech spojených s Ukrajinou a doufáme, že pomocí této výzvy vylepšíme a vytvoříme články důležité pro Ukrajince. Zlepšení článků a pokrytí Wikipedie o ukrajinské kultuře je důležité pro zajištění toho, aby naši čtenáři našli vysoce kvalitní informace.