Fundraising 2010/Lilaroja Appeal/fa


لیلاروخا

edit
  • لطفاً بخوانید:
  • یک درخواست شخصی
  • از طرف یکی از نویسندگان ویکی‌پدیا، لیلاروخا
  • یک پیغام از طرف لیلاروخا، یکی از نویسندگان ویکی‌پدیا

یک دلار، یک نامه عاشقانه و یک قلب شکسته.

به عنوان یک داوطلب در بنیاد ویکی‌مدیا در سان فرانسیسکو، من بسیاری از ایمیل‌های ارسالی مردم را در زمانی که ما در حال راه‌اندازی کمپین سالانه برای حمایت از ویکی‌مدیا بودیم، خواندم.

بدون درنگ متوجه می‌شوید که مردم فقط پول ارسال نمی‌کنند بلکه، آن‌ها عشقشان را به ارمغان می‌فرستند. کودکی خوشحال بود از اینکه از پول توجیبی کم خودش یک دلار کمک کرده بود. یک جای دیگر، متن ساده‌ای با محتوای من عاشق ویکی‌پدیا هستم!!!، گاهی اوقات پیام‌ها را به سختی می‌شود خواند.

من هرگز فراموش نمی‌کنم که از پدر و مادری شنیدم که فرزندشان به سبب یک بیماری نادر فوت کرده است و آن‌ها از ویکی‌پدیا بابت داشتن مقاله‌ای برای اطلاع رسانی به دیگران دربارهٔ بیماری‌ای که جان فرزندشان را گرفت، قدردانی کردند.

ویکی‌پدیا یعنی خیلی چیزها برای افرادی که از آن استفاده می‌کنند. هر چه که هستید، شما به عنوان قسمتی از یک جامعه جادویی به شمار می‌آیید. بیش از ۴۰۰ میلیون نفر در ماه از ویکی‌پدیا و پروژه‌های خواهر آن استفاده می‌کنند —تقریباً یک سوم تمام افرادی که به اینترنت متصل می‌شوند.

این موقع از سال است که مردم از سراسر جامعه ویکی‌پدیا برای حفظ سرمایه‌گذاری‌های مشترک ما گرد هم می‌آیند تا با پرداخت ۲۰ دلار، ۳۰ یورو، ۴.۰۰۰ ین و یا هر چقدر که می‌توانند، به رایگان نگه داشتن آن کمک کنند.

همانگونه که با روش هر بار یک کلمه به ساخت ویکی‌پدیا کمک می‌کنیم، می‌توانیم با روش هر بار یک کمک به پیشرفت و سلامت آن کمک کنیم.

من امیدوارم که شما هم‌اکنون تصمیم به این کار گرفته و عشقتان را به ویکی‌پدیا نثار کنید.

سپاس،

لیلاروخا اولیبا، اسپانیا