Evrensel Davranış Kuralları/Yaptırım esasları/Oylama/Çeviriler

This page is a translated version of the page Universal Code of Conduct/Enforcement guidelines/Voting/Translations and the translation is 100% complete.
Evrensel Davranış Kuralları

This page coordinates translation of the 2023 Universal Code of Conduct Enforcement Guidelines Ratification poll question.

Oy verin

Evet

Hayır

Soru

Evrensel Davranış Kuralları'nın bu gözden geçirilmiş esaslara dayanarak uygulanmasını destekliyor musunuz?

Bu oylama, Evrensel Davranış Kuralları'ndaki yaptırım esaslarına ilişkin onaylanma sürecinin bir parçasıdır. Oyunuzu aşağıdan kaydedin. Daha fazla bilgi için Meta'daki [$1 seçmen yardım sayfasına] başvurun.

Lütfen "hayır" ya a "evet"i seçiniz. "Hayır" veya "evet"i olmayan oylar son sayıma dahil olmayacaktır.

Uygulama Esasları hakkında endişeleriniz varsa lütfen endişeleriniz ile ilgili bölümü ya da bölümleri beliriniz. Yorumlar, herkese açık olacaktır. Lütfen yorumlarınızda kimlik bilgisi vermeyiniz. Teşekkürler.

Other material

  • title: Gözden geçirilmiş Evrensel Davranış Kuralları Yaptırım Esasları'nın Onaylanması
  • jumptext: Oylama, merkezi bir viki üzerinde yapılacaktır. Oylama sayfasına ulaşmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız. Oy kullandığınızda IP adresiniz gibi bazı bilgiler, oylama bütünlüğünü sağlamak amacıyla toplanacak ve yalnızca denetçiler tarafından kontrol edilecektir. Bu bilgiler, oylama sona erdikten 90 gün sonra prosedürlere uygun olarak silinecek ve yalnızca ilgili denetçilere ve seçim danışmanlarındaki personellere görünür olacaktır.
  • returntext: Evrensel Davranış Kuralları projesi
  • unqualifiederror: Özür dileriz, ancak seçmen listesinde görünmüyorsunuz. Seçmen uygunluğuna uygunsanız seçmen listesine nasıl ekleneceğiniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen seçmen yardım sayfasını ziyaret edin.