Všeobecný kodex chování/Pravidla vynucování/Hlasování/Překlady

This page is a translated version of the page Universal Code of Conduct/Enforcement guidelines/Voting/Translations and the translation is 100% complete.
Všeobecný kodex chování

This page coordinates translation of the 2023 Universal Code of Conduct Enforcement Guidelines Ratification poll question.

Hlasovat

Ano

Ne

Otázka

Podporujete prosazování Všeobecného kodexu chování na základě navržených pravidel?

Toto hlasování je součástí procesu ratifikace pokynů k prosazování Všeobecného kodexu chování. Svůj hlas můžete odevzdat níže. Další informace naleznete na stránce nápovědy pro hlasující na Meta-Wiki.

Prosíme, zvolte buď „Ano“, nebo „Ne“. Hlasy, u kterých nebude zvoleno ani „Ano“, ani „Ne“ nebudou v hlasování započítány.

Pokud máte k Pravidlům prosazování výhrady, uveďte oddíl nebo oddíly, ke kterých se vaše výhrady týkají. 'Připomínky budou zveřejněny. Ve svých připomínkách neuvádějte osobní údaje." Děkujeme vám.

Other material

  • title: Ratifikace Pravidel prosazování pro Všeobecný kodex chování
  • jumptext: Hlasování probíhá na centrální wiki. Po kliknutí na tlačítko níže budete přesměrováni. Vezměte prosím na vědomí, že když budete hlasovat, budou shromážděny určité informace včetně vaší IP adresy a uživatelského agenta, aby skrutátoři mohli zajistit integritu hlasování. Tyto informace budou vymazány 90 dní po skončení voleb a budou viditelné pouze pro skrutátory a volební poradce.
  • returntext: Všeobecný kodex chování
  • unqualifiederror: Omlouváme se, ale zdá se, že nejste na seznamu oprávněných voličů. Další informace o způsobilosti voličů a informace o tom, jak být zapsán/a do seznamu voličů, pokud jste oprávněný/á volič/ka, naleznete v pro voliče.