Збір пожертв 2012/Переклад/Звернення MikeC

This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/MikeC Appeal and the translation is 100% complete.

1

Ще дитиною я почав купувати книг про ловлю риби на приманку. До сьогоднішнього дня я вже зібрав більше 600 книг по цьому предмету. Я ловив рибу на "мушку" по всій земній кулі. Деякі люди вважають це заняття занадто вишуканим, але я люблю його.

Після служби у ВВС Сполучених Штатів Америки протягом 28 років і подорожі по всій земній кулі - я пішов у відставку і переїхав в штат Монтана, де можу насолоджуватися цілком рибною ловлею на приманку і туризмом, скільки завгодно. А коли я не користуюся перевагою великого перебування на природі, я пишу про це у Вікіпедії.

Ніхто не платить мені за виконання цієї роботи. Я виконую її тому, що вірю в місію Вікіпедії: приносити суму всього знання людства кожній людині на Землі. Безкоштовно.

Вікіпедія - не для прибутку і я думаю, що це єдиний шлях для руху. У ній немає утримувачів акцій, яких потрібно вражати, немає банківських рахунків для збагачення. Тому Вікіпедія може неухильно слідувати своїй місії і своїх принципів. От чому я роблю невелику пожертву щороку.

Цього року, я сподіваюся, ви приєднаєтеся до мене.

Bio

Майк Клайн виріс в південній Каліфорнії перед тим, як потрапити в ряди ВВС США у розпалі війни у В'єтнамі. Він прослужив 28 років і звільнився в 1996 році в чині підполковника. Зараз він живе в штаті Монтана, де працює консультантом по стратегічних питаннях. У Вікіпедії він пише про географію, природознавство і національні парки штату Монтана. І звичайно, про рибну ловлю на приманку, спираючись на свою бібліотеку з більш, ніж 600 книг.