گرد آوری پول2012/ترجمه/دخواست مایک سی

This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/MikeC Appeal and the translation is 100% complete.

1

از کودکی شروع به خرید کتاب درباره فلای فیشینگ (ماهی گیری با طعمه گول زنک) کردم. تاکنون بیش از 600 جلد کتاب در این موضوع کرد آورده ام. در اکناف جهان با گول زنک ماهی گرفته ام. برخی مردم آنرا نوعی ورزش ویژه گروههائی کوچک از مردم می دانند اما من بدان عشق می ورزم.

پس از 28 سال خدمت در نیروی هوائی ایالات متحده- و سفر به سراسر جهان- بازنشسته شده و به مونتانا رفتم، جائی که می توانم از هر جو ر ماهی گیری با گول زنک و گلگشت (هایکینگ) لذت ببرم. و آن مواقعی که پی ماجراهای بزرگ در دامن طبیعت نیستم در باره این موضوع برای ویکی پدیا می نویسم.

هیچ کس چیزی برای انجام این کار به من نمی دهد. این کار را می کنم چون به رسالت ویکی پدیا اعتقاد دارم. همان قرار دادن رایگان حاصل جمع تمامی دانش بشر در اختیار یکایک ساکنان زمین.

ویکی پدیا غیر انتفاعی است و به باور من تنها راه درست همین است. هیچ سهامداری نیست که لازم باشد تحت تأثیرشان قرار دهیم. هیچ حساب بانکی نیست که در فکر انباشت و فربه کردنش باشیم. از همینروست که ویکی پدیا می تواند به رسالت و اصول خود وفادار ماند. و هم از اینروست که سالانه مبلغی ناچیز به ویکی پدیا اهدا می کنم.

امید که امسال شما نیز در جبران زحمات ویکی پدیا انبازم شوید. (ما ز یاران چشم یاری داریم).

Bio

مایک کلاین پیش از پیوستن به نیروی هوائی ایالات متحده در اوج جنگ ویتنام در کالیفرنیا بزرگ شد. پس از 28 سال خدمت در سال 1996 با درجه سرهنگ دومی بازنشسته شد. اینک ساکن مونتانا است و بعنوان مشاور امور راهبردی کار می کن. در ویکی پدیا در باره جغرافیا، تاریخ طبیعی و پارکهای ملی مونتانا می نویسد. و صد البت در باره ماهیگیری با گول زنک با بهره گیری از کتابخانه 600 جلدی خود.