Fundraising 2010/Kartika Appeal/uk


Kartika

edit
  • Прочитайте:
  • Особисте звернення
  • Вікіпедистки Kartika
  • Повідомлення від Вікіпедистки Kartika

13.3 мільйонів і нуль.

Скільки людей звертаються до Вікіпедії щодня для отримання знань? Понад 13 мільйонів. А сільки вони платять за доступ до п'ятого за популярністю веб-сайту у світі? Абсолютно нічого.

Ось що таке Вікіпедія.

Ще ніколи не було більш потужного шляху для людей з усього світу вільно ділитися своїми знаннями з іншими. Не тільки розповсюджувати дані і факти, але співпрацювати над статтями і робити їх зрозумілими і точними наскільки це можливо.

Найбільш примітне у Вікіпедії те, що усі ці знання збираються і стають доступними завдяки роботі добровольців, що дописують статті, раз за разом. І, оскільки Вікіпедія не містить реклами, всі люди, хто створює і користується Вікіпедією повинні зберігати і підтримувати її матеріальними пожертвуваннями, раз за разом.

В цьому полягає мета щорічного збору пожертвувань. Це нагода для тих, хто покладається на Вікіпедію, щоб зібратися разом і допомогти підтримати нашу спільну справу.

Я внесла пожертвування в цьогорічну кампанію і я сподіваюсь, що і Ви оберете цей момент для, щоб зробити свій внесок. Будь ласка пожертвуйте $20, €30, ¥4,000, або скільки можете, щоб зберегти Вікіпедію вільною.

Я почала писати статті на Вікіпедію, тому що я побачила, як багато інформації шукають люди, яка ще не доступна моєю мовою. Я не робила це заради уваги до себе чи похвали. Я робила це, тому що турбуюсь про культуру мого народу і тому хотіла поділитися своїми знаннями з якнайбільшою кількістю людей.

Люди з усього світу роблять те саме кожного дня і це робить Вікіпедію цінною.

Прошу підтримати Вікіпедію зараз, що вона зростала й надалі.

Дякую,

Kartika, Джакарта, Індонезія