Fundraising/Translation/Thank you email 20131202/sk

This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 20131202 and the translation is 70% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Vážený/á [given name], [elseifFirstnameAndLastname] Milý darca, [endifFirstnameAndLastname]

Ste skvelý. ĎAKUJEME za podporu Wikimedia Foundation, neziskovej organizácie, ktorá stojí za Wikipediou a jej sesterskými projektami.

[ifRecurringProblem] We recently resolved a small technical issue which paused some monthly recurring donations. We have reinstated your recurring donation, and it will process normally going forward. We will not charge you for the months that were skipped. Thank you for your patience and your support, and please feel free to email donate@wikimedia.org if you have any questions. [endifRecurringProblem]

Váš príspevok nepokrýva len náklady spojené s vaším využívaním Wikipédie, ale pokrýva aj náklady ostantých užívateľov.

Like the retired farmer in upstate New York who's using Wikipedia to study the science of sludge, and the student in Kuala Lumpur who's researching organic chemistry. The British mechanic who, after he broke his back in an accident, used Wikipedia to retrain himself as a web developer. The civil servant in Finland who set up an offline version of Wikipedia for a small school in Ghana. And the father in Mexico City who takes his little daughters to the museum on weekends, and uses Wikipedia to help them understand everything they're seeing there.

Cieľom Wikipédie je priniesť kompletný objem ľudských vedomostí k ľuďom z celého sveta v ich vlastnom jazyku. Je to skutočne odvážna misia, ale 30 miliónov článkov v 287 jazykoch dokazuje, že aj vďaka Vám a ľuďom ako Vy, sa nám darí tento náš cieľ napĺnať.

V zastúpení Wikimedia Foundation a pól miliardy čitateľov Wikipédie Vám ďakujeme. Skutočnosť, že pomáhate zaplatiť výdavky spojené s prevádzkou Wikipédie znamená, že môže naďalej ostať nezávislá a bez reklamy a sústrediť sa výhradne na pomoc od jej čitateľov. A presne tak to má byť.

Možno ste si všimoli, že tentokrát sme našu zbierku vylepšili tak, aby sa bannery namiesto obvyklých týždňov zobrazovali len občasne. Je to tak urobené zámerne preto, aby neboli ľudia otrávený dlhodobými výzvami. To však znamená, že si menej ľudí uvedomí to, že sme neziskový a že potrebujeme ich pomoc. Takže, ak ste ochotný, tak by sme ocenili, ak by ste šírili myšlienky tohto e-mailu aj medzi Vaších priateľov.

Potešilo by nás, ak by ste sa pridali ku našej snahe tvoriť Wikipédiu. Wikipédia je vytváraná výhradne dobrovoľníkmi - desaťtisíckami bežných ľudí, zo všetkých kútov sveta, ktorý sú presne ako my. Ak na Wikipédii nájdete preklep alebo malú chybičku, prosím vás, opravte ju. Ak viete o niečom, čo sa opatí pridať, prosím vás, pridajte to. Niektorý ľudia to považujú za mimoriadne napĺňajúce, možno sa ku nim pridáte aj vy.

Chceme sa vám opätovne poďakovať. Veľmi si vážime dôveru, ktorú do nás vkladáte a ubezpečujeme vás, že váš dar náležite zúžitkujeme.

Ďakujeme vám,
Sue

Sue Gardner

Výkonný riaditeľ,
Wikimedia Foundation

[#donate donate.wikimedia.org]

Many employers will match employee contributions which doubles your donation: please check with your company to see if they have a corporate matching gift program. You can follow us on [#twitter Twitter], [#identica identi.ca] or [#google Google+], like us on [#facebook Facebook] and [#blog read our blog]. Here is the [#annual Wikimedia Foundation annual report for 2012-13], [#plan the Wikimedia Foundation annual plan for 2013-2014] and the [#strategic Wikimedia Foundation’s five-year strategic plan]. You can also now buy Wikipedia merchandise at [#shop shop.wikimedia.org].

Pre vaše záznamy: Váš dar, číslo [contributionId], dňa [date] predstavoval [amount].

[ifRecurring] This donation is part of a recurring subscription. Monthly payments will be debited by the Wikimedia Foundation until you notify us to stop. If you’d like to cancel the payments please see our [#recurringCancel easy cancellation instructions]. [endifRecurring]

Tento list môže slúžiť ako doklad vášho príspevku. Za celý tento príspevok a ani za jeho časť neboli poskytnuté žiadne tovary ani služby. Wikimedia Foundation, Inc. je nezisková charitatívna organizácia, ktorá má v Spojených štátoch americký daňový status oslobodený od dane 501(c)(3). Naša adresa je 149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105. Číslo oslobodenia od dane: 20-0049703.

Opt out option:

Radi by sme vás ako darcu informovali o činnosti našej spoločnosti. Ak si od nás neželáte dostávať takéto e-maily, stačí kliknúť nižšie a my vás vyradíme z príslušného zoznamu.

[#unsubscribe Odhlásiť]


Prosím vás, pomôžte nám [#translate preložiť] tento email.