גיוס כספים 2012/תרגום/כרזה נפתחת

This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Drop down banner and the translation is 100% complete.
NOTE TO TRANSLATORS

This letter is a new translation request, but re-uses large parts of

If these have been translated into your language, you can probably re-use much of it for this translation and hopefully a lot will be suggested with translation memory :-)

Texts

Banner

קוראי ויקיפדיה היקרים: ויקיפדיה היא ארגון ללא מטרות רווח אשר מפעיל את האתר החמישי הנצפה ביותר באינטרנט בעולם. לרשותנו עומד צוות בן 150 איש בלבד. צוות זה משרת 450 מיליון משתמשים. יש לנו הוצאות כמו לכל אתר מוביל אחר: שרתים, חשמל, דמי שכירות, פרוייקטים ואנשי צוות. ויקיפדיה היא מיזם מיוחד. כמו ספרייה או פארק ציבורי - מעין מקדש למחשבה, מקום בו כל אחד יכול ללכת אליו כדי לחשוב וללמוד. מתוך מטרה לשמור על עצמאותינו, לעולם לא נציג פרסומות. נוסף לכך, איננו מקבלים כל מימון ממשלתי. מה שמחזיק אותנו הן התרומות. בממוצע, מדובר ב-30$ לתרומה. אילו כל קוראיו של מסר הזה היו תורמים סכום השווה למחירה של כוס קפה, מבצע ההתרמה שלנו היה מסתיים תוך שעה. אם אתם בין אלה הנעזרים בויקיפדיה, הקדישו רגע מזמנכם כדי שהיא תמשיך לפעול גם שנה הבאה. עִזרו לנו לשכוח מגיוסי כסף ולחזור לעבודה בוויקיפדיה. תודה.


Dropdown

כאשר ייסדתי את ויקיפדיה, יכולתי לעשות ממנה חברה למטרות רווח עם פרסומות, אבל החלטתי לעשות משהו שונה. עסקים זה בסדר. פרסום אינו דבר רע. אבל הוא לא שייך כאן. לא בוויקיפדיה. — Wikipedia Founder, Jimmy Wales


Donation Box

תִרמו כמה שאתם יכולים, ונסיים את מבצע ההתרמה עוד היום.


Legal info

תרומתך מהווה הסכמה לשתף את פרטיך עם קרן ויקימדיה ועם ספקי השירותים שלה בארה"ב ובמקומות אחרים, בכפוף למדיניות פרטיות התורמים שלנו. הקרן היא ארגון ללא מטרות רווח (עם פטור ממס בארה"ב) המאוגד בארה"ב, ומספר הרישום שלו הוא 20-0049703. פרטים נוספים ניתן למצוא במדיניות התורמים שלנו.


Tab

סגירה