Annetuste kogumine 2012/Tõlge/Bänner

This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Drop down banner and the translation is 100% complete.
NOTE TO TRANSLATORS

This letter is a new translation request, but re-uses large parts of

If these have been translated into your language, you can probably re-use much of it for this translation and hopefully a lot will be suggested with translation memory :-)

Texts

Banner

Lugupeetud Vikipeedia lugejad: me oleme väike mittetulunduslik organisatsioon, mis veab külastatavuselt 5. veebilehte maailmas. Meil on ainult 150 töötajat aga me teenindame 450 miljonit kasutajat ja meil on samasugused kulutused nagu igal teisel tippleheküljel: serverid, elekter, rent, tarkvara ja töötajad. Vikipeedia on midagi erilist. See on nagu raamatukogu või avalik park. See on justkui mõistuse tempel. See on koht, kuhu saame minna, et mõelda, õppida ja teadmisi teistega jagada. Et püsida iseseisvana ei näita me kunagi reklaame. Me ei kasuta valitsuse raha. Me tegutseme keskmiselt 23€ annetuste toel. Kui kõik selle sõnumi lugejad annetaksid summa, mis võrdub tassi kohvi hinnaga, kestaks annetuste kogumine kõigest tunni. Kui Vikipeedia on sinu jaoks kasulik, kuluta üks minut, et seda veebilehte veel üks aasta võrgus hoida. Palun aita meil annetuste kogumine unustada ja tagasi Vikipeedia kallal töötamise juurde pöörduda. Tänan.


Dropdown

Kui ma Vikipeedia asutasin, oleksin võinud teha sellest kasumitaotlusliku ettevõtte ja kasutada raha sisse toovaid reklaamribasid, aga ma otsustasin teha midagi teistsugust. Äri ei ole paha. Reklaamid pole kurjast. Aga need ei kuulu siia. Mitte Vikipeediasse. — Wikipedia Founder, Jimmy Wales


Donation Box

Palun anna nii palju nagu saad, et annetuste kogumine täna lõpetada.


Legal info

Annetades jagad oma andmeid Wikimedia Fondi ja tema teenusepakkujafa USA-s ja mujal vastavalt meie annetajate privaatsuspoliitikale. Fond on mittetulunduslik USA-s registreeritud organisatsioon registrinumbriga 20-0049703, millele kehtib maksuvabastus 501(c)(3). Kui soovid rohkem informatsiooni, siis loe meie annetajate poliitikat.


Tab

Sulge