Вибори до Фонду Вікімедіа – 2015/Пошук кандидатів

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections 2015/Call for candidates and the translation is 100% complete.
Info The election ended 31 травня 2015. No more votes will be accepted.
The results were announced on 5 червня 2015. Please consider submitting any feedback regarding the 2015 election on the election's post mortem page.

Будь ласка, допоможіть долучити нових кандидатів до Довірчої ради Фонду Вікімедіа

Шановні вікімедійці!

Наші проекти ростуть і розвиваються і тому ми повинні дивитися в майбутнє, щоб продовжити створення світових знань в наступному десятиріччі. В минулому місяці Фонд Вікімедіа запросив велику кількість наших читачів поділитися думками в рамках консультацій із стратегічного планування. Серед реплік, що найчастіше звучали, були прохання приділити більше уваги мовам і спільнотам, що тільки нещодавно почали з’являтися в мережі. Враховуючи наші устремління до утвердження знань в кожному куточку нашої планети і в кожному допитливому розумі, ці прохання заставляють нас задуматися над тим, щоб в наших рядах частіше звучали багатонаціональні і нові голоси.

Разом з тим, Рада довірчих обговорювала склад Ради і ми погоджуємось, що нам потрібне різноманітне представництво наших спільнот та проектів у нашому членстві. Це включає залучення довірчих з наших спільно, мов та проектів, які представляють географію та мови усього світу, включно з тими, які до цього часу не були включені або добре представлені у складі нашої Ради.

Саме тому ми просимо вам допомогти нам звернутися до спільнот, у Вікімедіа та за її межами, щоб знайти чудових потенційних кандидатів, які:

  • походять з Африки, Індії, Азії або Середнього Сходу; або
  • мають досвід з одними з наших менших проектів або проектів не Вікіпедії; або
  • мають значний предметний досвід у технологіях та продуктах або фінансах; та
  • мають базовий управлінський досвід (навчання, управління персоналом, управління проектами, досвід членства у радах досить великих некомерційних організацій, особливо міжнародних, тощо)

Всі потенційні кандидати повинні мати змогу спілкуватися та дискутувати англійською мовою, оскільки це мова дискусій Ради. Ефективні довірчі також націлені на виконання місії, стратегічні, вдумливі, мають високий рівень цілісності, поважливі та орієнтовані на спільноту.

Рада дотримується принципів різноманітності та гендерного балансу. Будь ласка, допоможіть нам знайти кандидатів, які мають недостатньо на цей час представлені погляди та голоси, але чия участь є критичною для майбутнього наших проектів. Ми також заохочуємо кандидатів з усіх наших проектів та спільнот, які обмірковують участь у виборах до Ради, брати таку учать та заохочуємо всіх кваліфікованих виборців брати участь шляхом ставлення запитань та голосування. Нам потрібна повна участь спільноти Вікімедіа, щоб забезпечити формування максимально сильної та різноманітної Ради у майбутньому.

Для отримання додаткової інформації, висування кандидатів або самовисування, будь ласка, відвідайте сторінку виборів:

Дякуємо за вашу підтримку,
Довірча Рада Фонду Вікімедіа

Пошук п'яти нових членів та омбудсмена Комітету розподілу коштів

Привіт, вікімедійці!

Як Вам може бути відомо, Комітет розподілу коштів (КРК) - це волонтерський комітет, який надає рекомендації Довірчій раді щодо того, як витратити кошти для досягнення цілей руху. Щороку КРК двічі фізично зустрічається для обговорення щорічних планових пропозицій розподілу грантів, поданих організаціями Вікімедіа. Кошти, які надаються шляхом спільного, прозорого, охоплюючого процесу надання грантів, використовуються оргганізаціями для розширення та поглиблення участі та допомоги у створенні та нагляді за якісним контентом проектів Вікімедіа.

Цього року у комітеті вільні 5 місць та посада омбудсмена. Праці в комітеті - це можливість поглибити вашу участь у русі, працювати над вашим лідерством та розширити досвід та тісно співпрацювати з колегами, які зацікавлені у допомозі руху досягти більшого впливу.

Зобов'язання є суттєвими: Ви повинні будете щорічно фізично відвідати принаймні дві зустрічі, кожна тривалістю до 4 днів, а також переглянути більше 18 заявок на гранти та значну кількість супровідних документів. Для більшості членів КРК, участь у зустрічах означає тривалі міжнародні поїздки. Зверніть увагу, що комітет зустрінеться у Сан-Франциско на 4 дні 15-21 листопада 2015 року, тому в цей період Ви повинні мати змогу відвідати це засідання.

Ми шукаємо різноманітну групу людей з наступними якостями:

  • Досвід управління та оцінки програм руху Вікмедіа або за його межами;
  • Досвід роботи з грантами (отримання або управління отриманими грантами або досвід надання грантів);
  • знання та розуміння та особистий авторитет/досвід у русі Вікімедіа та у проектах Вікімедіа (тобто досвід з програмами, організаціями Вікімеда або керівні ролі у вікі);
  • Ми шукаємо гендерної, географічної та мовної різноманітності у комітеті, а також досвіду різних ролей у русі Вікімедіа (тобто авторів контента, лідерів програм, лідерів груп користувачів, посадових осіб, членів правління відділень)

Для отримання додаткової інформації щодо критеріїв прийнятності, як висувати кандидатів або самовисуватись, будь ласка, відвідайте сторінку виборів:

Будь ласка, звертайтесь до мене з будь-якими питаннями.

Всього найкращого,
Кеті Лав
Старший керуючий програмою
Комітет розподілу коштів