Technika/Ambasadoři

This page is a translated version of the page Tech/Ambassadors and the translation is 100% complete.

Co dělají techničtí ambasadoři?

OOjs UI icon userTalk-ltr.svg
Pomáhejte jiným uživatelům Sledujte ve své wiki technické diskuse a pomáhejte svým spoluwikimediánům zodpovídáním jejich otázek týkajících se softwaru, šablon atd.

Pokud můžete, pomáhejte jim vypátrat jejich problémy a řešte technické problémy, na které narazí. Zjistit všechno o této roli.


OOjs UI icon message.svg
Předávejte technické novinky Získejte na svoji (nebo komunitní) diskusní stránku odběr týdenního shrnutí Technických novinek a informujte zbytek své komunity o tom, co se jí týká.

Pozvěte další lidi k odběru, a pokud můžete, pomáhejte se psaním novinek.


Font Awesome 5 solid bug.svg
Ohlašujte chyby Pokud je oprava problému na vaší wiki příliš složitá nebo nemožná, hlaste problémy a návrhy do našeho systému pro sledování chyb (který se nazývá „Phabricator“).

Sledujte diskuse ve Phabricatoru, a pokud je to nutné, pomáhejte vývojářům. Když je problém vyřešen, své kolegy wikimediány o tom na své wiki informujte.


OOjs UI icon speechBubbles-ltr.svg
Komunikujte s vývojáři Pokud neumíte používat Phabricator, jsou tu pro vás další nástroje:

Group font awesome.svg
Rekrutujte další technické ambasadory Pokud znáte uživatele, kteří by měli zájem stát se technickým ambasadorem, můžete je přizvat.

Také je dostupná tato nálepka, kterou si můžete umístit na svoji uživatelskou stránku a zkopírovat si ji na svůj projekt:

{{User tech ambassador}}

TAThis Tech Ambassador monitors changes that may affect Wikimedia Meta-Wiki.

OOjs UI icon advanced.svg
Více se zapojte Pokud chcete dělat víc než obvyklý technický ambasador, je zde mnoho způsobů, jak můžete pomoci.

Můžete pomoci s usměrňováním práce našich vývojářů anebo rovnou vy sami začít software designovat, programovat, překládat nebo testovat.


Zdroje pro technické ambasadory