Стюарди/Вибори 2016/Настанови

This page is a translated version of the page Stewards/Elections 2016/Guidelines and the translation is 100% complete.
На цій сторінці для кандидатів та тих, хто голосуватиме, розміщено правила виборів стюардів . Будь ласка, ознайомтесь із кожним потрібним Вам розділом.

Учасники голосування

Щоб проголосувати, Ви повинні:

  • мати обліковий запис;
  • не використовувати обліковий запис в основному для автоматичних завдань (як бота);
  • мати принаймні 600 редагувань глобально (у всіх вікі Вікімедіа) до 01 листопада 2015 року;
  • мати принаймні 50 редагувань глобально (у всіх вікі Вікімедіа) між 01 серпня 2015-го і 31 січня 2016 року.

(Ви можете перевірити відповідність вимогам автоматично.)

Ваш голос може бути «за», «проти» або «утримуюсь», але лише один раз для будь-якого кандидата. Якщо згодом Ви захочете змінити свій голос, то Ви цілком можете це зробити.

Аби проголосувати, перегляньте сторінку кандидата з голосуванням або натиснувши посилання на сторінці програми кандидата, або натиснувши будь-яку з опцій за/проти/утримуюсь на центральній сторінці виборів. Коли відкриється відповідна сторінка, одразу ж під програмою кандидата Ви побачите кнопку «vote» — натисніть її, оберіть свій голос, введіть, за бажанням, пояснення, і збережіть його. Ваш голос буде враховано негайно, а після цього буде перевірено, чи відповідаєте Ви вимогам до виборця.

Будь-який користувач також має право коментувати підтвердження статусу стюардів на Стюарди/Підтвердження/2016, яке відбуватиметься одночасно з виборами.

Перекладачі

Будь ласка, див. портал перекладів виборів стюардів, щоб дізнатись деталі.

Пропозиції учасникам

  • Ви можете ставити кандидатам запитання на Stewards/Elections 2016/Questions. Будь ласка, задавайте кожному з них не більше двох адекватних лаконічних запитань.
  • Ви можете додати коротке (один-два рядки) обґрунтування свого голосу. Довгі розмови (відповіді на голоси інших) можуть бути переміщені на сторінку обговорення з позначкою для інших учасників, які захочуть їх знайти.
  • Оскільки деякі учасники відключають загальні оголошення, ви можете повідомити тих, хто може бути зацікавленим у голосуванні.

Кандидати

Вимоги до кандидатів

Будь ласка, уважно прочитайте усі вимоги перед тим як номінуватися. Якщо Ви їм не відповідаєте, Ви будете дискваліфіковані автоматично.

Щоб податися на стюарда, Ви повинні:

  • бути згодними підпорядковуватися правилам доступу стюардів , доступу чек'юзерів , доступу приховувачів та конфіденційності;
  • мати обліковий запис користувача, який Ви активно використовуєте щонайменше шість місяців у принаймні одному публічному проекті Фонду Вікімедіа;
  • мати зараз або раніше права адміністратора у щонайменше одному публічному проекті Фонду Вікімедіа не менше трьох місяців.

(Ви можете автоматично перевірити вищезгадані вимоги.)

Також, оскільки робота стюарда може мати юридичні наслідки та залучення (див. політики щодо чек'юзерів та приховувачів), Ви повинні:

Стюарди переважно знають кілька мов, оскільки їхня робота часто включає проекти різними мовами, але це не є вимогою. Вони також мають бути доступними на загальних нормальних умовах. Політика стюардів передбачає обмеження, наприклад, стюарди не можуть використовувати свій доступ на проектах, де вони активні, задля уникнення конфлікту інтересів і заоохочуються до спостереження та допомогои на сторінках запиту до стюардів. Також вони можуть долучитися до IRC-каналу #wikimedia-stewardsзайти на freenode, щоб відповідати на запити.

Неактивних стюардів буде позбавлено їхніх прав доступу.

Підпишіть угоду про конфіденційність