This page is a translated version of the page Help:Contents and the translation is 100% complete.

Bu yardım sayfası, meta.wikimedia.org ana sayfasında derlenmiş olan MediaWiki yazılımı için kılavuzların ve tek başlıklı yardım dosyalarının bir listesini içerir. Bu aşamalı olarak www.mediawiki.org web sitesine taşındı. Wikimedia'nın Meta Viki'si eskiden bu belgelerin MediaWiki yönetildiği ve tekliflerin önce tartışıldığı bir yerdi. Henüz taşınmamış veya değiştirilmemiş bir içerik var.

Bu yardım sayfası, sadece MediaWiki wiki yazılımı içindir. MediaWiki destekli birçok wiki hala bu sayfaya işaret eden bir yardım bağlantısına sahip. Buraya başka bir yazılımı temel alan bir wikiden gelmişseniz veya MediaWiki yazılımıyla ilgili olmayan bir yardım arıyorsanız, size yardımcı olamayız.

MediaWiki GNU Genel Kamu Lisansı altında lisanslı ücretsiz bir yazılım wiki motorudur. Bu da dahil birçok websiteler tarafından kullanılır.

El kitabı parçaları

Yardım sayfaları, okuyucular ve editörler için kullanıcı türüne göre sıralanır. Moderatörler, sistem yöneticileri ve geliştiricileri için yardım sayfalarına saygıyla ilgili bölümde şu anda erişilebilir.

Okuyucular için

Editörler için

Moderetörler için

El kitabının parçası artık MediaWiki.org web sitesinin Hizmetli bölümünde mevcuttur.

Sistem yöneticileri için

El kitabının parçası, şimdi MediaWiki.org web sitesinin Hizmetli bölümünde mevcuttur.

Geliştiriciler için

El kitabının parçası artık MediaWiki.org web sitesinin Geliştirici bölümünde mevcuttur.

İlave

El kitabı

Ayrıca bakınız