Administraatorite aktiivsuse ülevaatus/Teadaanne kogukondadele

This page is a translated version of the page Admin activity review/Notice to communities and the translation is 83% complete.
Outdated translations are marked like this.

Please select a language and use the text without <translate> tags by using the button "View raw source":
View raw source

TÄHTIS: Administraatorite aktiivsuse ülevaatus

Tere! 2013. aastal võeti üldise kogukondliku konsensuse alusel vastu "eriõiguste" (administraator, bürokraat jne) eemaldamise reeglid. Lähtuvalt nendest reeglitest vaatavad stjuuardid üle kõik Wikimedia Foundationi hallatavad vikid, millel pole oma aktiivsusreegleid. Meile teadaolevalt puudub teie vikis mitteaktiivsusega seotud "eriõiguste" eemaldamise formaalne protseduur. See tähendab, et selle eest kannavad hoolt stjuuardid administraatorite aktiivsuse ülevaatuse reeglitest lähtuvalt.

Oleme kindlaks teinud, et mitteaktiivsuse kriteeriumitele (mitte ühtegi muudatust ega logitegevust enam kui kahe aasta jooksul) vastavad järgmised kasutajad:

  1. kasutaja 1 (administraator)
  2. kasutaja 2 (bürokraat, administraator)
  3. kasutaja 3 (bürokraat)
  4. ...

Need kasutajad saavad peagi teate, mis soovitab neil alustada arutelu kogukonnaga, kui nad soovivad osa oma õigustest või kõik õigused säilitada. Kui kasutajad ei vasta, siis stjuuardid eemaldavad nende eriõigused.

Samas, kui teie kogukonnana sooviksite luua oma aktiivsuse ülevaatamise protseduuri, mis asendaks üldist protseduuri, soovite teha teistsuguse otsuse eelnimetatud mitteaktiivsete eriõiguste omanike kohta või teil on tegelikult juba olemas reeglid, millest me pole teadlikud, siis palun andke teada metaviki stjuuarditele, et me ei jätkaks teie vikis õiguste ülevaatamisega seotud tegevusi. Tänades