Vikimedijos centrinė ir rytų Europa

This page is a translated version of the page Wikimedia Central and Eastern Europe and the translation is 27% complete.
Outdated translations are marked like this.

Vikimedijos centrinė ir rytų Europa arba CEEWikiLink yra partnerystė tarp Vikimedijos bendruomenių centrinėje ir rytų Europoje. Pagrindinis šios grupės tikslas yra paskatinti visų šio regiono Vikimedijos projektų augimą ir suteikti pagalbą individualiems projektams, kurie yra CEE regiono dalis.

Faktai

Centrinės ir rytų Europos Vikimedijos grupė, dažnai vadinama CEEWiki grupe, buvo įkurta Haifoje Wikimania 2011. Jos pagrindiniai tikslai yra organizuoti skyriaus susitikimus ir pagelbėti toms šalims, kurios neturi jokio skyriaus arba vartotojų grupės.

Koks yra šios grupės tikslas?

CEE partnerystė yra platus projektas, kuris sujungia CEE vikiprojektus abipusiam bendradarbiavimui. Kai kurios šio projekto iniciatyvos apima:

  • Vikimedijos susitikimus centrinėje ir rytų Europoje
  • Bendras CEE adresatų sąrašas, feisbuko puslapis arba IRC kanalas $channel
  • Straipsnį aprėpianti kampanija (tai apima kiekvieną CEE vikiprojekto straipsnius apie kitas CEE šalis, pvz., Rumunijos Vikipedija turi straipsnių apie garsias Estijos asmenybes ir miestus)
  • Vikimedijos vidurio ir rytų Europos vietinis skyrius - tai gali būti registruota tam tikroje šalyje, bet gali veikti pan-CEE pagrindu.

Kodėl ši grupė yra unikali?

Tai pirmas kartas, jog grupė Vikimedijos projektų regione kooperuoja. Už metos mes matėme gana mažai kooperacijos tarp skirtingų kalbų Vikimedijos projektų. Tai svarbu, kadangi dėka kooperacijos, visos CEE viki gali augti abipusiškai. Tai taip pat sustiprina CEE balsus bendroje Vikimedijos struktūroje. Tik pažiūrėkite, ką Europos sąjunga pasiekė!

Current projects

Membership

Vikimedijos organizacijos ir grupės

Wikimedia affiliates (37)

Wikimedia communities (6)

Communication

See also