جمع آوری کمک مالی ۲۰۱۲/ترجمه/درخواست ایزاک

This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Isaac appeal and the translation is 100% complete.

 

  • لطفا بخوانید:
    خواهش شخصی از
    ویرایشگر ویکی‌پدیا ایزاک کزگی

Appeal

از ویرایشگر ویکی‌پدیا ایزاک کزگی

دانش برای همه است، حتی برای کسانی که دسترسی به اینترنت ندارند. امروز بسیاری از مدرسه‌ها در کنیا دارای رایانه هستند. اما بسیاری دسترسی به اینترنت ندارند، به خصوص در قسمت‌های دور افتادهٔ کشور من.

به عنوان یکی از داوطب‌های ویکی‌پدیا، کمک اصلی من پخش نسخه‌های آفلاین از ویکی‌پدیا است. این نسخه‌ها به صورت متنی هستند و بدون نیاز به اینترنت قابل استفاده.

سفر با استفاده از اتوبوس‌های عمومی و تاکسی، همراه با سی‌دی، استیک‌های یو‌اس‌بی، یک لپتاپ و پروژکتور، من و دوستانم در کنیا مدارس را بازدید می‌کنیم.

ما ویکی‌پدیا را روی رایانه‌های مدرسه نصب کرده و به معلم‌ها نشان می‌دهیم که این پروژخ چگونه کار می‌کند. ما به در جمع دانش‌آموزان به استفاده ار پروژکتور ویکی‌پدیا را به دانش‌آموزان نشان می‌دهیم و در مورد اهمیت آن سخن می‌گوییم.

بسیاری از آموزگاران می‌گویند که این پروژه زندگی هزاران دانش‌آموز را تغییر داده است و انقلابی در سیستم آموزشی در کنیا است. دانش‌آموزان بسیار هیجان زده شده‌اند و در مورد آنچه ما انجام داده‌ایم از ما بسیار تشکر می‌کنند.

با کمک ویکی‌پدیا - و تعدادی سفر به اتوبوس در جاده‌های خاکی - یک نسل از دانش‌آموزان کشور من به بزرگترین دانشنامهٔ موجود دنیا دسترسی دارد. برای من، این بزرگترین چیزی بود که اتفاق افتاده‌است.

با کمک به ویکی‌پدیا، شما در دنیا تغییر ایجاد می‌کنید. از کمک شما از صمیم قبل تشکر می‌کنم.

ایزاک کزگی
دانشجوی تجارت و داوطلب ویکی‌پدیا