Fundraising 2010/thank you/uk


Notice edit

 • Подяка від
  засновника Вікімедії Джиммі Вейлза

Quote edit

 • "Уявіть собі світ, в якому кожна людина має вільний доступ до всіх знань людства."
 • — Джиммі Вейлз, засновник Вікімедії

Thank You from Wikipedia founder, Jimmy Wales edit

Неймовірно.


Щороку Фонд «Вікімедіа» ставить перед собою мету, яка перевищує поточні потреби. Це вимушена міра, тому що проекти Вікімедіа продовжують зростати. Зараз Вікіпедія - це п'ятий за відвідуваністю сайт у світі, але, в порівнянні зі штатом сайту з десятку найпопулярніших, наш штат виглядає майже нічим.


Кожен рік світ об'єднується разом, щоб підтримати Вікіпедію та її дочірні сайти. Наш перший збір коштів був лише спробою спільноти купити для волонтера - майбутнього нашого технічного директора - дуже потрібний ноутбук.

Але цей рік трохи відрізняється від попередніх, тому що в цьому році ми святкуємо десяту річницю Вікіпедії. Це настільки значнимо, що ми починаємо його так, як починаємо: повністю забезпечуємо потреби бюджету Фонду Вікімедіа для підтримки Вікіпедії і дочірніх проектів, адже ми націлюємося на наступне десятиліття плідної спільної роботи.

Хоча ми і зібрали більше грошей в цьому році за попередні - $ 16 мільйонів - це був найменш тривалий збір коштів, який ми проводили.

Ось трохи статистики:

 • Більше 500 000 пожертвувань для фонду Вікімедіа.
 • Майже 130 000 пожертвувань місцевим відділенням Вікімедіа.
 • Два найуспішні дні під час збору пожертвувань в історії Вікіпедії.
 • Середній розмір пожертвування: близько $ 22.

Цей збір коштів мав усе, що ми любимо в проектах Вікімедіа: люди діють спільно; жертвують те, що мають - і в результаті виходить щось чудове. Пожертвування технолога з Мумбаї, Індія, брокера з Лондона і студента з Москви разом надають нам можливість працювати і підтримувати цю співпрацю весь наступний рік.

Тепер можна святкувати.

Від щирого серця, і сердець більше ста тисяч активних волонтерів,
щиро дякуємо вам!

Джиммі Вейлз
Засновник Вікіпедії


P.S. Для святкування десятиліття Вікіпедії волонтери по всьому світу влаштовують різні заходи. Більше інформації шукайте на http://ten.wikipedia.org. У тому випадку, якщо ви не встигли зробити пожертвування, то ніколи не пізно. Натисніть тут, щоб зробити пожертвування.

Вікіпедія 10 edit

 • Вікіпедії виповнюється 10 років!
 • Натисніть, щоб дізнатися більше і взяти участь.