Fundraising 2010/Jimmy appeal 2/uk


 • Будь ласка, прочитайте:
 • Термінове звернення від
 • засновника Вікіпедії Джимбо Вейлза.
 • Я доброволець.

  Я не отримую ні копійки за мою роботу в Вікіпедії, як і тисячі інших волонтерів та редакторів. Коли я засновував Вікіпедію, я міг зробити з неї прибуткову організацію з рекламними оголошеннями — але я вирішив піти іншим шляхом.

  Комерція — це добре. Реклама — не зло. Але не тут. Не у Вікіпедії.

  Вікіпедія — це щось особливе. Це як бібліотека, чи суспільний парк. Це немовби храм для розуму. Це місце, куди ми можемо піти подумати, дізнатися щось чи поділитися знаннями з іншими. Це унікальний проект людства, перший у своєму роді. Проект доступу кожної людини на планеті до вільної енциклопедії.

  Без винятку.

  Якби кожен із 400 мільйонів користувачів пожертвував один долар — у нас було б удвадцятеро більше грошей, ніж треба. Ми є невеликою організацією, і я роками тяжко працював заради нашої власної неприбутковості. Ми виконуємо наше завдання, залишаючи витрати іншим.

  Ви нам потрібні для того, щоб ми займалися цим, не вдаючись до розміщення реклами. Саме ви втілюєте цю мрію. Саме ви створили Вікіпедію. Саме ви вірите, що місце для спокійного розмірковування і пізнання є потрібним.

  Цього року подумайте, будь ласка, про пожертву в $20, $35, $50 чи будь-яку можливу для захисту та утримування Вікіпедії.

  Дякую,

  Джиммі Вейлз,

  Засновник Вікіпедії.