Volunteer Response Team/Recruiting/uk

This page is a translated version of the page Volunteer Response Team/Recruiting and the translation is 79% complete.
Outdated translations are marked like this.

Thank you for your interest in signing up to volunteer as part of the VRT. We are always looking for volunteers and this page explains the work that VRT members do, what qualities we are looking for in a prospective agent, and how you can apply.

Що роблять волонтери OTRS?

Волонтери OTRS обробляють вхідні повідомлення електронною поштою адресовані Фонду Вікімедіа . Це охоплює все від скарг про одиничний вандалізм до звинувачень у наклепі та упередженості у статтях різних проектів. Часто нам потрібне певне розслідування, задання додаткових запитань, тому ми повинні бути дуже терпеливими де потрібно, наприклад:

 • *Клієнт: "Привіт, ця фотографія Зіпа справді моя, можете знести це?"
 • *Волонтер OTRS: Який проект? Яка саме фотографія? Хто таки Зіп? Можете надати мені посилання на фотографію і впевнити мене, що вона Ваша?

Наша система OTRS має декілька «черг» які дозволяють розділити електронні листи так, що волонтери з необхідними мовними навичками та вікі- чи OTRS-досвідом здатні відповісти на них. info-en — є нашою найбільною чергою, якою обробляють більшість повідомлень англійською мовою, і в подальшому вона розділена на кілька «підчерг», щоб дозволити волонтерам легко обирати чи вони бажають відповідати на електронні листи про, наприклад, незначні проблеми у статтях чи про біографії живих людей. Також є різні рівні доступу, так як деякі тікети є більш складними і вимагають більше досвіду в OTRS. Крім того є черги системи OTRS які є найбільш завантаженими та слугують як «лінії фронту» для більшості взаємодії з читачами.

Будь-ласка, майте на увазі, що відповідати на тікети info-en може бути стресово. Ви будете обробляти повідомлення від розстроєних людей, людей які є невігласами не проявляють повагу і які у багатьох випадках мають законні претензії. Однак, нагородою є знання, що ви допомогли вирішити проблему когось хто щиро стурбований чимось у статті. Це може бути гарним шансом бути частиною публічного обличчя Вікімедіа. Ми не можете завжди допомогти людям, але ми стараємось із усіх сил, щоб залишити їх враженими нашим професіоналізмом та відповідальністю. Будь ласка, подумайте про допомогу, та, будь ласка, поширте інформацію про потребу серед інших.

Що роблять гарні волонтери OTRS?

Ми завжди раді новим волонтерами, які готові відповідати на тікети. Тим не менш, щоб забезпечити якість обслуговування та враховуючи конфіденційну природу роботи існує процедура відбору на основі заявок. Адміністратори OTRS — це група дуже довірених та досвідчених волонтерів, які оцінюють Вашу заявку про приєднання до команди OTRS. Оцінюючи Вашу заявку вони ознайомлюються з Вашою роботою у проектах Вікімедіа, щоб переконатись, що Ви придатні приєднатись до команди OTRS.

Що ми шукаємо?

Усі волонтери:

 • * Повинні мати позитивне відношення до Фонду Вікімедіа та його місії.
 • * Не повинні мати в минулому випадків мордування новачків. (Майже усі тікети OTRS надходять від невікімедистів та новачків.)
 • * Мають мати гарну репутацію у всіх проектах Вікімедіа, де беруть участь.
 • * Мають мати досвід збереження спокою та витримки навіть при роботі з мареннями божевільних.

Ми приймаємо волонтерів з різними рівнями досвіду. Ми особливо зацікавлені почути, що Ви:

 • * Адміністратор одного чи більше проектів Фонду Вікіпедіа, особливо, якщо цей проект є малим та має мало або зовсім не має волонтерів OTRS.
 • Familiar with processes on Wikipedia and able to answer routine questions about them. Some common responses include Ref Desk referrals; explanations of deletion processes or how to edit. This is very similar to work you could do at the Teahouse or Help desks, so if you are helping there you'd also be able to help out here!
 • * Знайомі з допустимими ліцензіями для зображень та текстів та бажають обробляти кореспонденцію, пов'язану з дозволами. Багато випадків є рутинними, але деякі проблеми включають нечіткі твердження дозволу або дозволи дані людьми, які не можуть бути чисто пов'язаними з джерелом.
 • Familiar with policies regarding living people and organizations and able to assist article subjects with lightweight needs (updating logos, correcting small information) or serious concerns (allegations of gross inaccuracy; bias).
 • * Вільно володіють англійською та іншою мовою і бажають допомагати з міжмовними скаргами (наприклад, скарги написані англійською про вміст у Вікіпедії грецькою мовою)
 • * Знайомі з тим, хто що робить у Фонді (щоб бути здатним направити до потрібних людей, перемістити у правильну чергу)

However, this list is not exhaustive and so please do apply even if you have experience that's not listed above! The queues are also structured so that you have access to ones that get e-mails you will be knowledgeable about, so you do not need to have all of these skills. In addition, agents often work together as a team and collaborate on difficult tickets.

Як мені подати заявку на те, щоб стати волонтером?

Отже, Ви прочитали інформацію вище і бажаєте стати волонтером? Чудово! Будь ласка, перейдіть на OTRS/Volunteering та слідуйте інструкціям угорі сторінки для того, щоб подати заявку.

Чи можу я допомогти в IRC?

Звісно! Якщо Ви не зовсім готові допомогти з відповідями на електронні листи, Ви можете приєднатись до the #wikimedia-vrtзайти IRC-каналу. Усі існуючі волонтери OTRS мають прапор «voiced» на каналі, і Ви можете допомогти нашим агентам запитуючи електронні листи або виконуючи невеликі завдання такі, як:

 • * Переписування частин статей для приведення до відповідності з правилами БЖЛ
 • * Вилучення статей з одного з проектів Фонду, включно з Вікіпедією
 • * Вилучення файлу з Вікісховища

Цей список також не виключний, тому, будь ласка, не соромтесь приєднатись до каналу якщо у Вас є якісь певні навички чи права, які Ви, на Вашу думку, могли б допомогти волонтерам OTRS відповідати на тікети.

Будь-які питання?

Будь ласка, не соромтесь залишити повідомлення на Talk:OTRS, надіслати електронного листа адміністраторам OTRS на volunteers-vrt wikimedia.org, або приєднатись до #wikimedia-vrtзайти в IRC-мережі freenode, щоб задати запитання, які Ви можете мати.